Новини закладів освіти

Кінопохід учнів Борщівської гімназії

З метою урізноманітнення форм позакласної роботи з національно-патріотичного виховання сьогодні ми з учнями 7-9 класів відвідали кінотеатр м. Костополя, де переглянули український історичний фільм-екшн «Крути 1918». Так символічно в День Героїв Небесної Сотні ми переглянули цю стрічку, адже останнім часом все частіше в ЗМІ зустрічаю порівняння героїв битви під Крутами з учасниками нерівних боїв у центрі Києва 18-20 лютого 2014 року, з Героями Небесної Сотні.

18:01:00 20.02.2019

ДО МАЩАНСЬКОГО ЛІЦЕЮ ЗАВІТАЛИ ПРЕДСТАВНИКИ РІВНЕНСЬКОЇ МЕДИЧНОЇ АКАДЕМІЇ

13 лютого 2019 року до Мащанського ліцею завітали викладачі та студенти Рівненської медичної академії, а також начальник відділу освіти, молоді тв спорту Малолюбашанської сільської ради Гончарук Ігор Петрович, які провели профорієнтаційну роботу з учнями 9 класів.

12:20:23 13.02.2019

Засідання ПМК «Дошкільний цикл»

12.02.2019 року на базі Мирненського закладу дошкільної освіти “Журавлик – 2»  відбулося засідання ПМК «Дошкільний цикл» за участю інспектора відділу освіти, молоді і спорту Малолюбашанської сільської ради Добрянської В.А. з теми: «Педагогічна майстерність – основа освітнього процесу».

16:18:48 12.02.2019

ЗАСІДАННЯ ПМК «ПРИРОДНИЧИЙ ЦИКЛ»

8 лютого 2019 року на базі Мащанського ліцею відбулось засідання ПМК «Природничий цикл» Малолюбашанської сільської ради (керівник Веремейчук Т. А.) за участю старшого інспектора відділу освіти, молоді і спорту Малолюбашанської сільської ради Чечотенко О. М. з теми «Використання сучасних методів навчання на уроках предметів природничого циклу». Учасники засідання відвідали відкритий урок хімії у 9-Б класі, який провела Степанюк В. І.

17:17:18 08.02.2019

День математики у Борщівській гімназії

Цікаво і пізнавально пройшов День математики в Борщівській гімназії, який підготував вчитель математики Висоцький Олександр Борисович. У конкурсі математичних газет і кросвордів перемогу здобули учні 8 класу. У конкурсі "Цікава математика" перемогу здобув 7 клас. Вітаємо!       Від цього дня в усіх залишилися незабутні враження. Сподіваємося, що День математики зміг переконати більшість учнів в тому, що математика не тільки інколи нелегка наука, але й дуже захоплююча. Бажаємо всім успіхів у її вивченні!

11:51:16 07.02.2019

Профорієнтація у Мирненському ліцеї

У вівторок, 05.02.2019р., до ліцею завітала представник центру польської освіти UP-STUDY в м.Рівне Абдулаєва Олена, яка презентувала учням 9-11 класів ліцею та 9-му класу Данчимістської філії цікаву та пізнавальну лекцію з профорієнтації. Олена Абдулаєва розповіла про найбільш перспективні професії на ринку праці в Україні та світі, як правильно обрати професію, можливості навчання за кордоном, а також ознайомила з комплексом програм допомоги студентам за кордоном від UP-STUDY.ua За матеріалами Мирненського  ліцею

13:30:01 05.02.2019

Дня безпечного Інтернету у Мирненському ліцеї

До Дня безпечного Інтернету учні 7 класу підготували тематичний відеорепортаж на тему "Безпечний Інтернет". Режисер: ЗДВР Салаган С.М. Журналіст: Сахнова Д, учениця 7-го класу Оператор: Гузюк У., учениця 7-го класу Експерти: Толочик Д., Антонець О. (учениці 7-го класу) та Ширшун О., (учениця 6-го класу) Учасники: учні Мирненського ліцею Монтаж відео: ЗДВР Салаган С.М.

12:05:31 05.02.2019

Відсьогодні, 5 лютого, стартує реєстрація на ЗНО-2019

Реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 5 лютого до 25 березня 2019 року. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 18 березня 2019 року. Звертаємо увагу на те, що додаткового періоду для перереєстрації учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року не передбачено. Тож змінювати реєстраційні дані можна буде тільки до 25 березня 2019 року.

10:11:37 05.02.2019