Рівненська область Костопільський район

Сільський голова

Талащук Віктор Флорович

Народився 23.09.1965 року в селі Мала Любаша Костопільського району Рівненської області.

З 1972 року по 1980 рік навчався в Малолюбашанській восьмирічній школі, яку закінчив з похвальною грамотою.

З 1980 року по 1984 рік навчався в Рівненському автотранспортному технікумі, який закінчив з відзнакою.

Освіта вища. Закінчив Луцький державний університет та Академію державного управління при Президентові України.

З 1984 року по 1986 рік служив у Радянській армії, група радянських військ в Німецькій Демократичній Республіці.

З травня 1986 працював інженером по безпеці дорожнього руху Котопільського АТП ВАО ООС.

З березня 1990 року по березень 1993 року працював на посаді голови госпрозрахункового трудового об'єднання молоді "Прогрес". Створив підлітковий вйськово-патріотичний клуб "Едельвейс".

З березня 1993 року по квітень 2006 року працював на керівних посадах і комерційних підприємствах.

З 2004 року по 2005 рік на громадських засадах працював президентом спортивно-оздоровчого клубу "Чемпіон".

Очолює Рівненську обласну громадську організацію "Громадський актив за розвиток території".

З 2006 року по 2014 рік прцював  на посаді голови Костопільськоїрайонної ради.

У 2015 році працював заступником директора з технічного розвитку Рівненського обласного виробничого комунального підприємства "Рівнеоблводоканал".

З 2015 року по січень 2018 року працював на посаді заступника сільського голови з питань діяльності виконавчого органу Малолюбашанського сільського голови.

Обирався депутатом Костопільської міської ради 2002-2006 років, а також тричі депутатом Костопільської районної ради у 2006, 2010 та 2015 роках.

Член партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

Сімейний стан - одружений.

Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2018 рік

Звіт сільського голови про виконання "Програми економічного та соціального розвитку Малолюбашанської сільської ради на 2018 рік