Малолюбашанський сільський голова

Ковальчук Світлана Андріївна

Народилась 16 серпня 1972 року в селі Мала Любаша Костопільського району Рівненської області.

Освіта вища.

В 2007 році закінчила Приватний вищий навчальний заклад “Міжнародний економіко-гуманітарний університету імені академіка Степана Дем'янчука” і отримала повну вищу освіту за спеціальністю “Початкове навчання” та здобула кваліфікацію вчитель початкових класів, практичний психолог в закладах освіти.

В 2013 році закінчила Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України і отримала повну вищу освіту за спеціальністю “Державне управління” та здобула кваліфікацію магістр державного управління.

Трудова діяльність:

З 1991 по 1992 р. Педагог організатор Костопільської середньої школи №6.

З 1992 по 2006 р. Вчитель початких класів Костопільської середньої школи №6

З 2006 по 2018 р. Сільський голова Малолюбашанської сільської ради.

З 2018 по 2020 р. Перший заступник сільського голови

З 2020 по 2021 р. Заступник сільського голови з питань діяльності виконавчого органу.

З листопада 2021 р. по даний час Малолюбашанський сільський голова.

Позапартійна.

Заміжня. Має двох повнолітніх дітей.

Проживає в с.Мала Любаша Костопільського району Рівненської області.

Прийом громадян:

✔️ Перший, третій понеділок місяця: село Мирне, вулиця Центральна, 50 (адміністративне приміщення сільської ради) з 09.00 год. до 13.00 год.

✔️ Другий, четвертий понеділок місяця: село Мала Любаша, вулиця Соборна, 10 (адміністративне приміщення сільської ради) з 09.00 год. до 13.00 год.

✔️ Другий вівторок місяця: село Маща, вулиця Центральна, 61 (адміністративне приміщення сільської ради) з 09.00 год. до 13.00 год.

Декларації про особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування 2018 2019 2020 2021 2022
Звіт сільського голови 2021 2022