Засідання ПМК «Дошкільний цикл»

Дата: 12.02.2019 16:18

12.02.2019 року на базі Мирненського закладу дошкільної освітиЖуравлик – 2»  відбулося засідання ПМК «Дошкільний цикл» за участю інспектора відділу освіти, молоді і спорту Малолюбашанської сільської ради Добрянської В.А. з теми: «Педагогічна майстерність – основа освітнього процесу».

Учасники засідання працювали у двох напрямках - теоретичному та практичному.

Теоретичний модуль:

• «Самоосвіта – запорука розвитку педагога в ЗДО»

(Янчук Ю.В., директор ЗДО «Вишиванка»);

• «Роль вихователя у підготовці дитини до школи» (Жигадло Т.В., вихователь ЗДО «Вишиванка»).

Практичний модуль:

• Заняття – гра: «Казка про кошенят» за методикою М. Єфименка (Харчук О.І., вихователь ЗДО «Журавлик-2»);
  • Заняття – гра: «Разом нам не буває сумно»  (Толочик О.В., вихователь ЗДО «Журавлик-2»);
  • «В гості до діток завітав сніговичок» (Оліфір Л.І., вихователь ЗДО «Журавлик-2»);
  • Комплексне заняття (дитина в природному довкіллі. Малювання) на тему: «Вода – найцінніший скарб» (Пасько Ю.В., вихователь ЗДО «Журавлик-2»).

На практичній частині засідання були присутні члени атестаційної комісії Мирненського ліцею.