Повідомлення

Повідомлення про оприлюднення проєкту рішення «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2022-2024 роки»

Проєкт рішення розроблено на виконання вимог Закону України «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні» від 27.03.2014 № 1166-VII та відповідно внесених змін до Податкового кодексу України, що стосуються оподаткування певних операцій, з метою приведення власних нормативно-правових актів у відповідність до норм чинного законодавства.

20:40:16 27.04.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ РЕГУЛЯТОРНИХ АКТІВ ПРОЄКТІВ РІШЕНЬ ТА АНАЛІЗІВ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ МАЛОЛЮБАШАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Відповідно до вимог Закону України від 11.09.2003 року № 1160-ІV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та Методики проведення аналізу впливу регуляторного акту, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 року №308, з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, суб’єктів господарювання, виконком Малолюбашанської сільської ради 09 квітня 2021 року повідомляє про оприлюднення проєктів рішень та аналізів регуляторного впливу з наступних питань:

15:24:58 09.04.2021