Мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі

Склад мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі

Керівник мобільної бригади - Світлана КОВАЛЬЧУК, заступник сільського голови з питань діяльності виконавчого органу Малолюбашанської сільської ради;

Члени мобільної бригади:

Наталія АНТОСЮК - старший інспектор відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Малолюбашанської сільської ради;

Тетяна КАЛЕНЧУК - інспектор відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Малолюбашанської сільської ради;

Вікторія СУПРУНЕЦЬ - інспектор відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Малолюбашанської сільської ради;

Тарас БОРИСЮК - поліцейський офіцер громади сектору взаємодії з громадами відділу превенції Рівненського районного управління Головного управління Національної поліції в Рівненській області, старший лейтенант поліції (за згодою).

Місце локації мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі: вул.Центральна, 50, с.Мирне, Костопільського району, приміщення Мирненського офісу Малолюбашанської сільської ради.

Рішення виконавчого комітету від 21.12.2020 р. №13 "Про створення мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі"

Рішення виконавчого комітету від 21.12.2020 р. №14 "Про затвердження складу, локації та території діяльності мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, що постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі"

Рішення виконавчого комітету від 10.06.2021 р. №135 "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 21 грудня 2020 року за №14 «Про затвердження складу, локації та території діяльності мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, що постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі»"