Мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі

Склад мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі

Керівник мобільної бригади -

1. Василь КОРЕЙЧУК, заступник сільського голови з питань діяльності виконавчого органу Малолюбашанської сільської ради відповідно до розподілу функціональних обов'язків;

Члени мобільної бригади:

2. Олена ТОМІЛОВИЧ - фахівець з соціальної роботи з населенням І категорії відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Малолюбашанської сільської ради;

3. Юлія ТОЛОЧИК - фахівець з соціальної роботи з населенням І категорії відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Малолюбашанської сільської ради;

4. Тарас БОРИСЮК - поліцейський офіцер громади сектору взаємодії з громадами відділу превенції Рівненського районного управління Головного управління Національної поліції в Рівненській області (за погодженням).

5. Наталія ФІЯЛО - директора КНП "Центр ПМСД Малолюбашанської сільської ради" (відповідно до території обслуговування);

6. Ольга ДІДУХ, завідувач Малолюашанської амбулаторії моно-практики сімейної медицини (відповідно до території обслуговування);

7. Анатолій ЛИТВАК - лікар-терапевт КНП "Центр ПМСД Малолюбашанської сільської ради" (відповідно до території обслуговування);

Рішення виконавчого комітету від 21.12.2020 р. №13 "Про створення мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі"

Рішення виконавчого комітету від 10.08.2023 №107 "Про затвердження складу, локації та території діяльності мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, що постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, насильства, зокрема сексуального, пов'язаного із збройним конфліктом"

Рішення виконавчого комітету від 14.09.2023 №130 "Про внесення змідо до рішення виконавчого комітету від 10.08.2023 №107 "Про затвердження складу, локації та території діяльності мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, що постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, насильства, зокрема сексуального, пов'язаного із збройним конфліктом"

Наказ Міністрества соціальної політики від 01.10.2018  № 1434 "Про затвердження Типової програми для кривдників"