Консультації

Пропонуємо висловлювати свою думку щодо проєктів рішень сільської радипроєктів рішень виконавчого комітету сільської ради.

Сільська рада приймає рішення на своїх засіданнях, які проводяться відповідно до плану роботи.

Виконавчий комітет селищної ради приймає рішення на своїх засіданнях, які проводяться, як правило, в останню середу щомісяця.

Пропозиції, зауваження пропонуємо надсилати на електронну адресу: mlubasha@ukr.net або надавати безпосередньо в адміністративних приміщеннях сільської ради за адресами:

✔️ Малолюбашанська сільська рада: вул.Соборна, 10, с.Мала Любаша;

✔️ Мащанський адміністративний офіс Малолюбашанської сільської ради: вул.Центральна, 61, с.Маща;

✔️ Мирненський адміністративний офіс Малолюбашанської сільської ради: вул.Центральна, 50, с.Мирне;