ДО МАЩАНСЬКОГО ЛІЦЕЮ ЗАВІТАЛИ ПРЕДСТАВНИКИ РІВНЕНСЬКОЇ МЕДИЧНОЇ АКАДЕМІЇ

Дата: 13.02.2019 12:20

13 лютого 2019 року до Мащанського ліцею завітали викладачі та студенти Рівненської медичної академії, а також начальник відділу освіти, молоді тв спорту Малолюбашанської сільської ради Гончарук Ігор Петрович, які провели профорієнтаційну роботу з учнями 9 класів.

Зокрема, викладачі Рівненскьої медичної академії ознайомили учнів із правилами вступу до даного навчального закладу, розповіли, які предмети ЗНО необхідно здавати  щоб подати документи до закладу, а також про спеціальні курси підготовки, які існують на базі закладу.

Крім того, гості ознайомили учнів та вчителів Мащанського ліцею із правилами надання першої домедичної допомоги під час нещасних випадків, продемострували цікаві та змістовні відеоролики, що стосуються студентського життя Рівненської медичної академії.

Такі заходи з профорієнтації дозволяють зрозуміти, який вид професійної діяльності більше підходить тій чи іншій людині; допомагає оцінити власні здібності, інтереси, можливості та усвідомлено обрати майбутню професію.

За матеріалами Мащанського ліцею