Новини закладів освіти

МОН визначило перелік шкільних іспитів в 2019 році

Міністерством освіти визначені переліки навчальних предметів, із яких у 2018/19 навчальному році буде проведена державна підсумкова атестація учнів, які завершують здобуття освіти в 4-х, 9-х та 11-х класах. Відповідний наказ відомства, про проведення державної підсумкової атестації в 2018/2019 навчальному році, підписаний міністром освіти Лілією  Гриневич.

14:57:26 31.01.2019

Заходи до ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ВОДНО-БОЛОТНИХ УГІДЬ

Сьогодні у Данчимістській філії Мирненського ліцею відбулися заходи приурочені до ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ВОДНО-БОЛОТНИХ УГІДЬ в яких взяли участь учні, як початкових так і старших класів. Визначали цінність ВБУ та необхідність їхнього збереження для збалансованого розвитку нашої планети!!!

14:41:43 30.01.2019

День пам’яті героїв Крут

В рамках відзначення у Борщівській  гімназії 5 роковин загибелі активістів Євромайдану та з нагоди Дня Пам’яті полеглих у бою під Крутами сьогодні вчитель історії Філіпова М.А. провела захід "Погляд у дзеркало історії «Причини Євромайдану»,а педагоги гімназії Стасюк І.Д. та Семигута Н.Ю., які є очевидцями подій на Майдані Незалежності у м. Києві у січні 2014 року, презентували фотоколаж, з наступним проведенням інтерв’ювання учнями 5-9 класів. Педагог-організатор Талащук Н.В. розробила інформаційний буклет "Крути - подвиг та трагедія"

14:13:31 29.01.2019

Проект "Пташина їдальня"

В рамках завершення навчального проекту "Пташина їдальня" учнями 2 класу Мирненського ліцею Малолюбашанської сільської ради 28 січня 2019 року відбулося виготовлення звичайних та незвичайних годівничок для птахів.Діти із захопленням створювали смаколики для птахів.

14:23:25 28.01.2019

День Соборності України у Мирненському ліцеї

22 січня в Україні відзначається величне свято - День Соборності України. У цьому році ми святкуємо вже 100 років з дня проголошення Акту Злуки УНР та ЗУНР.       З нагоди відзначення цієї дати у ліцеї було проведено виховний захід «Єдина й неподільна Соборна Україно моя» для учнів 5, 6, 7 класів. Діти ознайомилися з доленосними історичними подіями, які відбулися 100 років тому та об'єднали Україну в єдину державу і стали етапом становлення та розвитку української державності.

14:46:52 22.01.2019

"Ланцюг єднання - 2019"

Учнівсько-педагогічний колектив Борщівської гімназії долучився до акції "Ланцюг єднання - 2019" з нагоди 100-річчя проголошення АКТУ ЗЛУКИ ЗУНР та УНР. Акція була ініційована учнівсько-педагогічним колективом Малолюбашанської гімназіі, підтримана відділом освіти, молоді і спорту Малолюбашанської сільської ради і в обідню пору узбіччя дороги між населеними пунктами майоріло вишитими рушниками, які міцно тримали дитячі долоні. Завершилась акція спільним виконанням ГІМНУ УКРАЇНИ під сонячним мирним небом, врученням сертифікатів учасникам та вітальним словом очільника освітянської галузі громади Гончарука І. П. Девізом дня стали слова: УКРАЇНА - ЄДИНА, УКРАЇНА ПОНАД УСЕ!!!

14:17:13 22.01.2019

Вручення форми юним футболістам

Сьогодні до Малолюбашанської гімназії завітали сільський голова Талащук Віктор Флорович та начальник відділу освіти, молоді та спорту Гончарук Ігор Петрович з подарунком, який отримали юні футболісти. Футбольну форму хлопцям вручили за перемогу у чемпіонаті району з футзалу серед юнаків 2006-2007 років народження, у складі команди Малолюбашанської громади.

16:22:23 16.01.2019

" Моє село в роки війни"

14 січня минуло 75 років з дня визволення села Борщівка від німецьких окупантів. В цей день було проведено в гімназії відеолекторій " Моє село в роки війни".

15:01:27 14.01.2019

Засідання педагогічної ради Мирненського ліцею

Цікавим та плідним було сьогодні засідання педагогічної ради на тему «Інноваційна діяльність педагогів в умовах сучасного освітнього простору для забезпечення формування ключових компетентностей школярів ХХІ ст.» за участю педагогів Мирненського ліцею та Данчимістської філії Мирненського ліцею. Учителі ознайомили присутніх з різними інноваційними методами та формами роботи з учнями, активно ділилися досвідом своєї роботи з колегами та демострували цікаві прийоми роботи з власного досвіду роботи.

15:15:45 11.01.2019