Секретар сільської ради

Алексійчук Тетяна Михайлівна

Народилась 26 лютого 1984 року в селі Борщівка Костопільського району Рівненської області.

Освіта вища.

В 2002 році закінчила професійно-технічне училище №84, смт.Солоне за професією бухгалтер і здобула кваліфікацію бухгалтера сільськогосподарського виробництва.

В 2017 році закінчила відокремлений структурний підрозділ "Рівненський коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України" за спеціальністю "Бухгалтерський облік" і здобула кваліфікацію: освітньо-кваліфікаційний рівень молодший спеціаліст, професійна кваліфікація бухгалтер.

В 2019 році закінчила Державний вищий навчальний заклад "Національний лісотехнічний університет України" за спеціальністю "Облік і оподаткування" і здобула професійну кваліфікацію: бакалавра з обліку і оподаткування.

Трудова діяльність:

З 2011 по 2015 р. бухгалтер сільськогосподарського комунального підприємства "Малолюбашанське".

З 2015 по 2017 р. бухгалтер ТОВ "Ліспром-Захід-Сервіс".

З 2017 по 2020 р. директор ТОВ "Ліспром-Захід-Сервіс".

З 2020 по 2021 р. бухгалтер ФОП Ковальчук С.В.

В з серпня 2021 р. по листопад 2021 р. бухгалтер ТОВ "Глобал Солюшин.

Позапартійна.

Незаміжня. Має доньку.

Проживає в с.Борщівка Рівненського району Рівненської області.

Повноваження: забезпечення реалізації повноважень передбачених статтею 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та посадовою інструкцією.

Контакти: 096-961-44-74, mlubasha@ukr.net.

Прийом громадян:

✔️ Перший, третій понеділок місяця: село Мирне, вулиця Центральна, 50 (адміністративне приміщення сільської ради) з 09.00 год. до 13.00 год.

✔️ Другий, четвертий понеділок місяця: село Мала Любаша, вулиця Соборна, 10 (адміністративне приміщення сільської ради) з 09.00 год. до 13.00 год.

✔️ Другий вівторок місяця: село Маща, вулиця Центральна, 61 (адміністративне приміщення сільської ради) з 09.00 год. до 13.00 год.

Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2018 рік

Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2019 рік

Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2020 рік

Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2021 рік