Рівненська область Костопільський район

Секретар сільської ради

Лемешевська Алла Михайлівна

Народилась 12 червня 1975 року в місті Костопіль Рівненської області.

Освіта неповна вища.

З січня по травень 1994 року навчалась по професії бухгалтер-касир та секретар-друкарка в Рівненському обласному навчальному центрі державної служби зайнятості.

В 2007 році закінчила Вищий навчальний заклад "Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна" за спеціальністю "Фінанси" і здобула кваліфікацію молодший спеціаліст з фінансів.

Трудова діяльність:

З 1994 по 1999 р. сан-няня дитячого садка "Берізка".

З 2002 по 2003 р. соціальний праціаник терцентру Костопільського управління соціального захисту населення.

З 2003 по 2007 р. рахівни-касир Малолюбашанської сільської ради.

З 2007 по даний час депутат та секретар Малолюбашанської сільської ради.

Член партійної організації політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина".

Заміжня. Має двох повнолітніх дітей

Проживає в с.Мала Любаша Костопільського району Рівненської області.

Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2018 рік

Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2019 рік