Рівненська область Костопільський район

Новини закладів освіти

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ У МАЩАНСЬКОМУ ЛІЦЕЇ

Міжнародний день рідної мови — день, який відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року. Кожний народ шанує свою мову, а для нас, українців, найдорожчою і найближчою до серця є українська.21 лютого 2019 року у Мащанському ліцеї відзначили Міжнародний день рідної мови. Було проведено усний журнал “Мови чарівної слово” учнями 9-Б класу (вчитель Середа Л. К.), ілюстративну виставку “Найчарівніша мова” учнями 10 класу (вчитель Салаган Т. В.) з метою поповнення та розширення уявлень ліцеїстів про рідну мову та її значення в людському суспільстві.

18:19 21.02.2019

День пам'яті Героїв Небесної Сотні у Мирненському ліцеї

20 лютого відзначається День пам'яті Героїв Небесної Сотні, згідно Указу Президента України від 11 лютого 2015 року №69 „Про вшанування подвигу учасників Революції гідності й увіковічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні”.     5 років тому на Майдані загинуло більше сотні людей, яких народ назвав «Небесною Сотнею». Вони були раніше серед нас, такі ж прості і працьовиті люди, їх вік не зупиняв ні перед чим. Вони йшли в бій заради миру на Вкраїні. Вони йшли з дому з надією вернутись на весні...    Сьогодні у ліцеї з нагоди 5-ї річниці трагічних подій зими 2014р., для вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні відбулася година пам'яті «Ангели Майдану», яку організували педагог-організатор ліцею Ващук Л.В, бібліотекар Мирненської ПШБФ Драганчук Р. Я. та учасники народного аматорського хору Мирненського сільського будинку культури.     Ми повиннні пам'ятати подвиг Небесної Сотні, бути гідними великої слави героїв України, які віддали своє життя, відстоюючи ідеали демократії, європейський вибір, гідне майбутнє для наступних поколінь. Герої не вмирають - вони у віках живуть!!!

19:25 20.02.2019

ДЕНЬ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Відповідно до плану заходів з нагоди відзначення Дня Небесної Сотні у Мащанському ліцеї проведено ряд заходів. Перший урок розпочався з виконання Державного Гімну України та хвилиною мовчання під час лінійки-реквієму в пам’ять про тих, хто поліг на Майдані у 2013-2014 роках. Крім того, учасниками історико-патріотичного клубу «Оберіг» була проведена інтернет-екскурсія «Подвиг Небесної Сотні», під час якої учні 7-8 класів ознайомилися з долями жертв розстрілів у лютому 2014 року. Класний керівник 11 класу Кошудько Г. А. провела бесіду «Герої не вмирають», під час якої розповіла про героїв Небесної Сотні, які є уродженцями Рівненщини. Для учнів 9-10 класів педагог-організатор Озарчук Л. Є. продемонструвала документальний фільм «Сила нескорених» про подвиг Небесної Сотні. Бібліотекар Савчук С. С. для учнів 5 класу організувала та провела годину-роздум «Хто такі герої?».

18:08 20.02.2019

Кінопохід учнів Борщівської гімназії

З метою урізноманітнення форм позакласної роботи з національно-патріотичного виховання сьогодні ми з учнями 7-9 класів відвідали кінотеатр м. Костополя, де переглянули український історичний фільм-екшн «Крути 1918». Так символічно в День Героїв Небесної Сотні ми переглянули цю стрічку, адже останнім часом все частіше в ЗМІ зустрічаю порівняння героїв битви під Крутами з учасниками нерівних боїв у центрі Києва 18-20 лютого 2014 року, з Героями Небесної Сотні.

18:01 20.02.2019

ДО МАЩАНСЬКОГО ЛІЦЕЮ ЗАВІТАЛИ ПРЕДСТАВНИКИ РІВНЕНСЬКОЇ МЕДИЧНОЇ АКАДЕМІЇ

13 лютого 2019 року до Мащанського ліцею завітали викладачі та студенти Рівненської медичної академії, а також начальник відділу освіти, молоді тв спорту Малолюбашанської сільської ради Гончарук Ігор Петрович, які провели профорієнтаційну роботу з учнями 9 класів.

12:20 13.02.2019

Засідання ПМК «Дошкільний цикл»

12.02.2019 року на базі Мирненського закладу дошкільної освіти “Журавлик – 2»  відбулося засідання ПМК «Дошкільний цикл» за участю інспектора відділу освіти, молоді і спорту Малолюбашанської сільської ради Добрянської В.А. з теми: «Педагогічна майстерність – основа освітнього процесу».

16:18 12.02.2019

ЗАСІДАННЯ ПМК «ПРИРОДНИЧИЙ ЦИКЛ»

8 лютого 2019 року на базі Мащанського ліцею відбулось засідання ПМК «Природничий цикл» Малолюбашанської сільської ради (керівник Веремейчук Т. А.) за участю старшого інспектора відділу освіти, молоді і спорту Малолюбашанської сільської ради Чечотенко О. М. з теми «Використання сучасних методів навчання на уроках предметів природничого циклу». Учасники засідання відвідали відкритий урок хімії у 9-Б класі, який провела Степанюк В. І.

17:17 08.02.2019

День математики у Борщівській гімназії

Цікаво і пізнавально пройшов День математики в Борщівській гімназії, який підготував вчитель математики Висоцький Олександр Борисович. У конкурсі математичних газет і кросвордів перемогу здобули учні 8 класу. У конкурсі "Цікава математика" перемогу здобув 7 клас. Вітаємо!       Від цього дня в усіх залишилися незабутні враження. Сподіваємося, що День математики зміг переконати більшість учнів в тому, що математика не тільки інколи нелегка наука, але й дуже захоплююча. Бажаємо всім успіхів у її вивченні!

11:51 07.02.2019

Профорієнтація у Мирненському ліцеї

У вівторок, 05.02.2019р., до ліцею завітала представник центру польської освіти UP-STUDY в м.Рівне Абдулаєва Олена, яка презентувала учням 9-11 класів ліцею та 9-му класу Данчимістської філії цікаву та пізнавальну лекцію з профорієнтації. Олена Абдулаєва розповіла про найбільш перспективні професії на ринку праці в Україні та світі, як правильно обрати професію, можливості навчання за кордоном, а також ознайомила з комплексом програм допомоги студентам за кордоном від UP-STUDY.ua За матеріалами Мирненського  ліцею

13:30 05.02.2019