Рівненська область Костопільський район

Новини закладів освіти

Засідання предметної методичної комісії «Фізико-математичний цикл»

05 березня 2020 року на базі Мащанського ліцею відбулось засідання предметної методичної комісії «Фізико-математичний цикл». Учасникам засідання був представлений цікавий та захоплюючий позакласний захід КВК «Магія і математика», який проводився в рамках Тижня математики в закладі.

17:36:27 05.03.2020

Проект «Щаслива лапа» у Мирненнському ЗДО "Журавлик-2"

В рамках реалізації просвітницько-виховного проекту «Щаслива лапа», спрямованого на формування у дітей гуманного ставлення до тварин і наш садочок взяв участь. З цією метою у всіх групах ЗДО "Журавлик-2" 2 березня 2020 року було проведено Всеукраїнське заняття доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин".

16:35:23 02.03.2020

Обласний  Форум патріотичного єднання «Україна єдина»

28 лютого 2020 року на базі Рівненського обласного інституту післядипломної освіти відбувся обласний  Форум патріотичного єднання «Україна єдина» за підсумками реалізації Програми національного виховання, до участі в якому долучились старший інспектор відділу освіти, молоді і спорту Малолюбашанської сільської ради Чечотенко Олена Миколаївна,  заступник з навчально-виховної роботи Борщівської гімназії Гаврилюк Лідія Володимирівна та вчитель мистецтва  цього ж закладу Філіпова Марія Адамівна. У практичній частині Форуму Філіповою М.А. був представлений досвід виготовлення панно із витинанок у різних техніках, в якому чітко прослідковується міжпредметна інтеграція.

17:45:06 28.02.2020

Засідання колегії відділу освіти, молоді і спорту Малолюбашанської сільської ради

27 лютого 2020 року на базі Малолюбашанської гімназії відбулось засідання колегії відділу освіти, молоді і спорту Малолюбашанської сільської ради. Відповідно до порядку денного були розглянуті наступні питання: «Про виконання Угоди між відділом освіти, молоді і спорту Малолюбашанської сільської ради та радою Костопільської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України», «Моніторинг результативності олімпіад, конкурсів у 2019-2020 навчальному році», «Про стан цивільного захисту  в  закладах освіти у 2019 році», «Про виконання Програми розвитку фізкультури і спорту Малолюбашанської сільської ради».

17:53:39 27.02.2020

Призери обласного конкурсу «Олімпійський куточок – 2019».

Заклади загальної середньої освіти Малолюбашанської сільської ради брали участь в обласному конкурсі «Олімпійський куточок – 2019». Згідно з умовами конкурсу, учасникам потрібно було облаштувати в своєму навчальному закладі «Олімпійський куточок», до складу якого повинна входити література та плакати на олімпійську тематику, що були надані Національним олімпійським комітетом України, а також спортивні нагороди навчального закладу й інформаційні стенди про здоровий спосіб життя, та все, що пов’язане з активним дозвіллям, професійним і масовим спортом.

16:28:39 13.02.2020

День безпечного Інтернету у Мащанському ліцеї

11 лютого 2020 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». День безпечного Інтернету (SID/ДБІ) запровадили мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми й молоддю.

16:42:11 11.02.2020

Післядипломна педагогічна освіта: від шаблонів до успішних змін

04 лютого 2020 року на базі Мащанського ліцею Малолюбашанської сільської ради відбулося засідання відкритої педагогічної ради з теми «Післядипломна педагогічна освіта: від шаблонів до успішних змін».

10:15:39 05.02.2020