Рівненська область Костопільський район

Новини закладів освіти

Святкові заходи з нагоди Всеукраїнського дня дошкілля у ЗДО «Журавлик-2»

Щороку свято присвячене Дню дошкілля стукає у двері закладів дошкільної освіти. Так, 27 вересня 2019 року у Мирненському закладі дошкільної освіти «Журавлик -2» Малолюбашанської  сільської ради Костопільського району  відбулося незабутнє дійство.

15:57 27.09.2019

Турнір з міні-футболу "Золота осінь"

21 вересня 2019 року за сприяння Малолюбашанської сільської ради, відділу освіти, молоді і спорту Малолюбашанської сільської ради та Костопільською районної федерації футболу у с.Малій Любаші відбувся ХІХ турнір з міні-футболу "Золота осінь".

17:00 21.09.2019

БАРВИ ОСЕНІ

Кожна пора року має свої характерні особливості: колір, аромат, настрій. І якось виходить, що осінь завжди найяскравіша та найбільш насичена. Осінь — це дуже гарна пора. Тільки восени буває така різноманітна палітра барв. Листя змінює свій звичний зелений колір на червоний, бурий, жовтий, бордовий.

16:52 20.09.2019

УВАГА! До відома батьків!

В рамках Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок» відділ освіти, молоді і спорту Малолюбашанської сільської ради Костопільського району інформує, що відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України                          № 684 від 13.09.2017 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів», у разі відсутності учнів, які не досягли повноліття, на навчальних заняттях протягом 10 робочих днів підряд з невідомих або без поважних причин заклад освіти невідкладно надає відповідному територіальному органу Національної поліції та службі у справах дітей дані таких учнів для провадження діяльності відповідно до законодавства, пов’язаної із захистом їх прав на здобуття загальної середньої освіти.

10:59 17.09.2019

УВАГА ! Проводиться Всеукраїнський профілактичний захід «Урок»

Відповідно до ст. 53 Конституції України та Закону України «Про загальну середню освіту», з метою надання дітям із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, адресної допомоги в підготовці до нового навчального року та осінньо-зимового сезону; виявлення дітей шкільного віку не охоплених навчання на початок навчального року тощо, на території Малолюбашанської сільської ради Костопільського району організовано і проводиться Всеукраїнський профілактичний захід «Урок», в рамках якого відповідальними працівниками закладів освіти Малолюбашанської сільської ради Костопільського району :

11:38 16.09.2019

Змагання на звання «Краща  спортивна громада Рівненщини 2019 року»

08  вересня 2019 року у с.Корнин Рівненського району, під егідою Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос», відбулися змагання на звання «Краща  спортивна громада Рівненщини 2019 року». Участь у них взяли команди із п’ятнадцяти об’єднаних територіальних громад Рівненської області.

12:18 09.09.2019

День знань у Мирненському ліцеї

День знань – особливе свято не лише для учнів, а й для учителів та батьків. Сьогодні, у сонячний, теплий, осінній день пролунав перший дзвоник для учнів Мирненського ліцею. Особливу увагу приділили тим, для кого перший дзвоник дійсно пролунав вперше, а для кого – востаннє. Це наші першачки-НУШівці та випускники-одинадцятикласники. В цей день лунали привітання та теплі слова від директора ліцею Степанюк Юлії Вікторівни, а також почесного гостя свята - голови Малолюбашанської сільської ради Талащука Віктора Флоровича. З молитвою та благословенням звернувся до учнів і отець Сергій, який також освятив учнів та усіх присутніх до нового навчального року.Усі бажали школярам успіхів у навчальному процесі, щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження, а також підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети.     Мирненський ліцей щиро вітає усіх учнів та учителів України з Днем Знань! Нехай новий навчальний рік буде сповнений позитивом, яскравими моментами, несе добрий настрій у кожну школу, ліцей, гімназію! Зі святом!!

12:07 01.09.2019