Рівненська область Костопільський район

Новини закладів освіти

Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади директора Мирненського закладу дошкільної освіти «Журавлик-2» Малолюбашанської сільської ради Костопільського району Рівненської області

Відділом освіти, молоді і спорту Малолюбашанської сільської ради оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора Мирненського закладу дошкільної освіти «Журавлик-2» Малолюбашанської сільської ради Костопільського району Рівненської області до фактичного виходу основного працівника (відпустка для догляду за дитиною віком до 3 років).

14:36:42 28.08.2020

Підсумки конкурсу на заміщення вакантної посади директора закладу дошкільної освіти «Веселка» Малолюбашанської сільської ради

13.08.2020р. у приміщення відділу освіти, молоді і спорту  відбулося засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора закладу дошкільної освіти «Веселка» Малолюбашанської сільської ради.

09:03:29 14.08.2020

Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади директора закладу дошкільної освіти «Веселка» Малолюбашанської сільської ради Костопільського району Рівненської області

Відділом освіти, молоді і спорту Малолюбашанської сільської ради оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора закладу дошкільної освіти «Веселка» Малолюбашанської сільської ради Костопільського району Рівненської області.

13:21:05 05.07.2020

Вручення свідоцтв про здобуття базової середньої освіти

З 12 червня 2020 року до 15 червня в закладах загальної середньої освіти Малолюбашанської сільської ради проходить  видача свідоцтв про здобуття базової середньої освіти випускникам 9-х класів, згідно розроблених графіків видачі та з обов’язковим дотриманням протиепідеміологічних вимог.

12:11:31 12.06.2020

Нагорода від Комунального закладу "Обласний центр фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх"

Комунальний заклад "Обласний центр фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх"  нагородив Дипломом Малолюбашанську об’єднану територіальну громаду за ІІІ місце у спортивно-масових заходів у рамках Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходах «Спортивна зима» в містах та районах Рівненської області.

10:30:22 30.05.2020