Рівненська область Костопільський район

День безпечного Інтернету у Борщівській гімназії

Дата: 05.02.2019 11:59

5 лютого 2019 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.

Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Ми в гімназії сьогодні провели онлайн-урок з учнями під гаслом «Разом для найкращого Інтернету!» та анонімне анкетування на визначення ступеня інтернет-залежності та комп'ютерної залежності серед учнів 5-9 класів та вчителів гімназії (результати опрацюю та оприлюдню трішки пізніше). Також розробили пам'ятку для батьків "Як забезпечити безпеку дітей у мережі Інтернет" та обговорили ключові питання безпеки в Інтернеті, кібербулінгу та створили свою обіцянку щодо безпечного користування Інтернетом.

За матеріалами Борщівської гімназії