Новини закладів освіти

ЗМАГАННЯ З ЛЕГКОАТЛЕТИЧНОГО КРОСУ

3 травня 2019 року на базі Мирненського ліцею відбулись змагання з легкоатлетичного кросу серед закладів освіти Малолюбашанської сільської ради. У даному спортивному заході взяли участь команди Мащанського ліцею, Мирненського ліцею, Малолюбашанської гімназії, Борщівської гімназії та Данчимістської філії Мирненського ліцею.

15:59:39 03.05.2019

Стартує додатковий період реєстрації ЗНО-2019!

Відповідно до Календарного плану підготовки та проведення ЗНО у 2019 році, з 03 травня до 20 травня 2019 року триватиме додатковий період реєстрації на участь у ЗНО-2019. Повідомляємо, що у цей визначений період можуть зареєструватись особи які:

15:53:24 03.05.2019

Підсумки акції «Серце до серця»

Сьогодні, 2 травня, громада с.Борщівка об’єдналася для гарної та благородної справи- підведення підсумків акції «Серце до серця». Згадали історію Великодніх традицій і звичаїв, пограли в розважальні ігри для дітей, відвідали ярмарок, арт-студію боді-арту, посмакували козацького кулішу - день вдався на славу! Всі виручені кошти (а це 2125 грн) передані учениці нашої гімназії, яка перебуває на індивідуальному навчанні Козачок Наталці. Дуже дякуємо всім тим, хто долучився до такої хорошої справи!

16:10:34 02.05.2019

ЧОРНОБИЛЬ НЕМАЄ МИНУЛОГО ЧАСУ

26 квітня! В пам’яті українського народу це день чорнобильського лиха, болю, суму, і забути це й викреслити із нашої пам’яті – неможливо.

11:09:52 27.04.2019

ЗАСІДАННЯ ПМК “ПОЧАТКОВА ОСВІТА”

17 квітня 2019 року в Малолюбашанській гімназії відбулося засідання предщметної методичної комісії “Початкова освіта”. Вчителі 1-4 класів ліцеїв і гімназій Малолюбашанської сільської ради зустрілися, щоб розкрити можливості інтеграції знань та навичок з різних дисциплін і критичного оцінювання того, як всі ці частини взаємодіють, поділилися досвідом роботи, як реалізується інтеграція у шкільному навчанні.

14:13:53 18.04.2019

Чемпіонат м.Рівного з греко-римської боротьби

11-13 квітня в м.Рівне відбувся відкритий Чемпіонат м.Рівного з греко-римської боротьби.Борці с.Мирне які є учнями ДЮСШ"Олімпієць" та членами СК"Базальтова скеля" приймали участь у цьому турнірі кількісним складом 7 спортсменів.      РЕЗУЛЬТАТИ: Матвійчук Дмитро - ІІ-місце(в/к до 23кг) Марковець Валерій-ІІІ-місце(в/к до 41кг) За "пів кроку" до п'ядесталу зупипинився Радчук Володимир(в/к до 29 кг.) занявши 5 місце.

12:04:58 15.04.2019

МІС ЛІЦЕЮ - 2019

12 квітня 2019 року у Мащанському ліцеї відбувся конкурс краси, грації і таланту “Міс ліцею - 2019”.    У конкурсі взяли участь Бабич Анастасія (5 клас), Шавула Вікторія (6 клас), Салаган Дарина (7 клас), Кривульська Іванна (7 клас), Нагорна Інна (7 клас) та Чудінович Анна (8 клас).    Дівчата змагалися у конкурсах “Представлення”, “Дизайнер”, “Танець”, “Інтелектуальний”, “Стиліст зачіски”, “Умілі ручки”.    Журі у складі вчителя фізкультури Демчука О. В., учня 11 класу Стахнюка Павла та учня 10 класу Вдовиченка Леонтія справедливо оцінювали кожен конкурс.    Після оголошення результатів усіх конкурсів було визначено переможниць у таких номінаціях: “Міс ліцею - 2019” та “Міс глядацьких симпатій” - Шавула Вікторія; “Віце-міс ліцею” - Бабич Анастасія; “Міс Чарівність” - Кривульська Іванна; “Міс Привабливість” - Салаган Дарина; “Міс Фотошарм” - Чудінович Анна; “Міс Грація” - Нагорна Інна. За матеріалами Мащанського ліцею

11:38:31 15.04.2019