Малолюбашанська сільська рада
Рівненська область Рівненський район

Проекти регуляторних актів та аналізи регуляторного впливу

1. Проєкт рішення сільської ради "Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2025-2027роки".

2. Аналіз регуляторного впливу до проєкту регуляторного акта - рішення сесії Малолюбашанської сільської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території сільської ради на 2025-2027 роки»

3. Експертний висновок постійної комісії Малолюбашанської сільської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій щодо регуляторного впливу регуляторного акту – проєкту рішення сільської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Малолюбашанської сільської ради на 2025-2027 роки»

 

1. Проєкт рішення сільської ради "Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Малолюбашанської сільської ради".

2. Аналіз регуляторного впливу до проєкту регуляторного акта - рішення Малолюбашанської сільської ради "Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Малолюбашанської сільської ради"

1. Проект рішення сільської ради "Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2022-2024 роки".

2. Аналіз регуляторного впливу до проєкту регуляторного акта – рішення Малолюбашанської сільської ради  «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Малолюбашанської сільської ради на 2022-2024 роки»

1. Проект рішення сільської ради "Про затвердження «Правил благоустрою населених пунктів та утримання адміністративної території Малолюбашанської сільської ради».

2. Правил благоустрою населених пунктів та утримання адміністративної території Малолюбашанської сільської ради.

3. Додаток 8 до Правил благоустрою населених пунктів та утримання адмінтериторії Малолюбашанської сільської ради.

4. Додаток 9 до Правил благоустрою населених пунктів та утримання адмінтериторії Малолюбашанської сільської ради.

5. Аналіз регуляторного впливу до проєкту регуляторного акта — рішення Малолюбашанської сільської ради «Про затвердження «Правил благоустрою населених пунктів та утримання адміністративної території Малолюбашанської сільської ради»

1. Проект рішення сільської ради "Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Малолюбашанської сільської ради на 2022-2024 роки».

2. Аналіз регуляторного впливу до проєкту регуляторного акта - рішення Малолюбашанської сільської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Малолюбашанської сільської ради на 2022-2024 роки

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь