Новини закладів освіти

Благодійний ярмарок у Малолюбашанській гімназії

12 квітня у Малолюбашанській гімназії відбувся благодійний ярмарок в рамках Всеукраїнської благодійної акції "Серце до серця". До проведення акції долучилися учні 1 - 9 класів, їх батьки та педагоги. У ході ярмарки було зібрано кошти на суму 2754 гривні. Найбільш активними стали учні 4 класу (класовод Дідовець Т.Ф.), 1 класу (класовод Федас Л.М.), 2 класу (класовод Ковальчук В.В.) та 5 класу (класний керівник Івашенюта Т.В.). Частина коштів буде використана на організацію зустрічі з членами громадської організації "Сонячний промінь". Дякуємо усім, хто долучився до проведення ярмарки.

11:35:00 15.04.2019

Оголошення

До уваги батьків дітей 2013 року народження, що проживають по мікрорайону с.Борщівка!!!    У відповідності до п.1.4. Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, оголошується набір до 1 класу Борщівської гімназії на 2019-2020 навчальний рік.    Адміністрація Борщівської гімназії повідомляє, що на батьківські збори батьків майбутніх першокласників, які відбудуться 03 травня 2019 року (про час буде повідомлено особистими запрошеннями) батьки мають підготувати і подати наступні документи на зарахування до 1 класу: 1) копію свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа); 2) оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров'я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089; 3) заяву про зарахування; 4) ідентифікаційний код дитини; 5) бланк особової справи; 6) 5 аркушів формату А4.    Крайній термін подачі документів – 31 травня 2019 року.    Наказ про зарахування до 1 класу має бути виданий та оприлюднений не пізніше 01 червня 2019 року.     Додаткова інформація за тел. 097-509-14-80                                                                                                                Адміністрація Борщівської гімназії

11:52:15 12.04.2019

Засідання предметної методичної комісії «Технологічний цикл»

10 квітня 2019 року на базі Мирненського ліцею відбулось засідання предметної методичної комісії «Технологічний цикл» під керівництвом Потарейко Г.Б. з теми «Реалізація компетентнісного підходу в освітній діяльності з метою вивільнення креативного потенціалу учнів та педагогів – лідерів змін». Гостей закладу привітали педагоги та учні закладу цікавими пісенно-танцювальними номерами.

16:57:40 10.04.2019

Методичне обє’днання закладів дошкільної освіти

09 квітня 2019 року на базі ЗДО "Вишиванка" відбулося методичне обєднання «Велика педагогічна нарада працівників закладів дошкільної освіти Малолюбашанської сільської ради за темою: «Про дотримання чинного законодавства – заради успішного надання освітніх послуг та підняття престижності закладів дошкільної освіти".      Початок засідання відбулося в першому класі Малолюбашанської гімназії, учасників привітав директор Цимбалюк О.А. а перша вчителька Федас Л.М. ознайомила присутніх із методиками та прийомами в НУШ,     Теоретичний модуль:« Трудова дисципліна в ЗДО» -директор ЗДО «Загадка» Тен Т.І., «Контроль за виконанням санітарного регламенту» - директор ЗДО «Журавлик-2» Августинович Г.І., «Дотримання учасниками освітнього процесу сенітарно-гігієнічного законодавства у сфері дошкільної освіти» - інспектор Держспоживслужби Лукащук Т.М.      Практичний модуль: Круглий стіл «Планування роботи керівника ЗДО з документами» - директор ЗДО «Вишиванка»  Янчук Ю.В.

15:05:13 10.04.2019

Перший етап Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді у 2019 році

5 квітня 2019 року, у Костопільській ДЮСШ  відбувся перший етап Всеукраїнської спартакіади серед  допризовної молоді у 2019 році, участь у якому взяли представники Малолюбашанської сільської ради. Юнаки змагалися за перемогу у 5 видах спорту:  біг на 30м та1500м, метання гранати,  підтягування на перекладені, стрільба з пневматичної гвинтівки.

12:03:43 06.04.2019

Спартакіада школярів. Волейбол

03 квітня 2019 року у м.Березне Рівненської області проходили зональні змагання з волейболу серед юнаків та дівчат в залік обласної спартакіади школярів. Обидві збірні  Малолюбашанської ОТГ, яку представляли учні Мирненського та Мащанського ліцеїв(вчителі фізичної культури Левчук Н.Г. та Демчук О.А.),  зайняли ІІІ командні місця,  поступившись командам господарів та  подолавши спортсменів Пісківської ОТГ.

12:19:35 04.04.2019