Методичне обє’днання закладів дошкільної освіти

Дата: 10.04.2019 15:05

09 квітня 2019 року на базі ЗДО "Вишиванка" відбулося методичне обєднання «Велика педагогічна нарада працівників закладів дошкільної освіти Малолюбашанської сільської ради за темою: «Про дотримання чинного законодавства – заради успішного надання освітніх послуг та підняття престижності закладів дошкільної освіти".
     Початок засідання відбулося в першому класі Малолюбашанської гімназії, учасників привітав директор Цимбалюк О.А. а перша вчителька Федас Л.М. ознайомила присутніх із методиками та прийомами в НУШ,
    Теоретичний модуль:« Трудова дисципліна в ЗДО» -директор ЗДО «Загадка» Тен Т.І., «Контроль за виконанням санітарного регламенту» - директор ЗДО «Журавлик-2» Августинович Г.І., «Дотримання учасниками освітнього процесу сенітарно-гігієнічного законодавства у сфері дошкільної освіти» - інспектор Держспоживслужби Лукащук Т.М.
     Практичний модуль: Круглий стіл «Планування роботи керівника ЗДО з документами» - директор ЗДО «Вишиванка»
Янчук Ю.В.

За матеріалами ЗДО "Вишиванка"