Дата: 12.04.2019 11:52

До уваги батьків дітей 2013 року народження, що проживають по мікрорайону с.Борщівка!!!
   У відповідності до п.1.4. Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, оголошується набір до 1 класу Борщівської гімназії на 2019-2020 навчальний рік.
   Адміністрація Борщівської гімназії повідомляє, що на батьківські збори батьків майбутніх першокласників, які відбудуться 03 травня 2019 року (про час буде повідомлено особистими запрошеннями) батьки мають підготувати і подати наступні документи на зарахування до 1 класу:
1) копію свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача
освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);
2) оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації №
086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати
обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом
Міністерства охорони здоров'я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим
в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089;
3) заяву про зарахування;
4) ідентифікаційний код дитини;
5) бланк особової справи;
6) 5 аркушів формату А4.
   Крайній термін подачі документів – 31 травня 2019 року.
   Наказ про зарахування до 1 класу має бути виданий та оприлюднений не пізніше 01
червня 2019 року.