У Мащанський та Мирненський ліцеї прибули нові шкільні автобуси

Дата: 20.01.2023 14:40

З перших днів воєнного стану шкільні автобуси змінили своє цільове призначення і стали незамінним ресурсом: вони були мобілізовані для потреб армії, виконували евакуаційні рейси, забезпечували гуманітарні перевезення. Але ми розуміємо, що основне їх завдання – перевезення дітей до місць навчання, залишається в пріоритеті, адже тільки освічена нація здатна перемогти будь-якого ворога.

Днями у Мащанський та Мирненський ліцеї прибули нові шкільні автобуси, придбані департаментом освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації за кошти державного та місцевого бюджетів на умовах співфінансування. Депутатами Малолюбашанської сільської ради на ці потреби у 2022 році було скеровано 2 мільйони 700 тисяч гривень.

Завдяки такій співпраці зроблено ще один важливий крок до забезпечення комфортних умов навчання в освітніх закладах нашої громади.