Новини закладів освіти

Відеоматеріали для дітей

Департамент освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації спільно з Головним управлінням ДСНС у Рівненській області надали роз’яснення для дітей щодо дій у випадку надзвичайних ситуацій за допомогою інформаційних відеороликів.

11:05:12 29.03.2022

Оголошення!

Головне управління ДСНС у Рівненській області надало інформаційні плакати щодо дій у випадку обстрілів та бомбардувань, які можна використовувати серед учасників освітнього процесу.

09:40:30 17.03.2022

Вшанування пам’яті Тараса Шевченка

Щороку заклади освіти Малолюбашанської сільської ради беруть участь у конкурсі читців-декламаторів «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській».

16:53:35 16.03.2022

Участь у конкурсі «Вифлиємська зірка»

Відбувся І відбірковий етап в обласному етноконкурсі колядок, щедрівок, різдвяних піснеспівів «Вифлиємська зірка» серед учнів закладів загальної середньої освіти  Малолюбашанської сільської ради.

11:00:22 21.12.2021