Засідання предметної комісії «Дошкільна освіта»

Дата: 22.05.2023 17:24

Четверте онлайн-засідання предметної комісії «Дошкільна освіта» Борщівського ЗДО «Полісяночка» Малолюбашанської сільської ради року на тему «Національно-патріотичне виховання дошкільників»було проведено згідно плану 16 травня 2023 року.

З доповіддю «Роль національно-патріотичного виховання у формуванні духовно-морального світогляду дошкільників» виступила директор Борщівського ЗДО «Полісяночка» Валентина ПІСКОВЕЦЬ. Ознайомлено присутніх з презентацією «Патріотичне виховання дошкільників».

Директор Берестовецького ЗДО «Веселка» Леся ОЗАРЧУК  презентувала відеороликна тему «Реалізація національно-патріотичного виховання в ЗДО в умовах воєнного часу».

Патріотичне виховання дошкільників — це невіддільна складова усього освітнього процесу в дитячому садку. Формування національної свідомості та громадської відповідальності починається з раннього віку і триває протягом усього життя. Виховати патріота - ось яке завдання постає перед педагогами.

Вихователь Борщівського ЗДО «Полісяночка»Тетяна ЖИГАДЛО підготувала декілька порад батькам щодо патріотичного виховання дошкільників:

- говорити з дітьми про Батьківщину;

-відзначати загальнонаціональне свято - День Незалежності України;

- говорити про патріотичні справи батьків, розмірковувати над минулим своєї Батьківщини;

- подорожувати з дітьми Батьківщиною;

- залучати дітей до творів української літератури і мистецтва і т.д.

В різному було розглянуто питаннящодо відновлення освітнього процесу в режимі офлайн в Борщівському ЗДО «Полісяночка», розробки в закладах сезонного чотиритижневого меню на літній період, відзначення Дня захисту дітей в закладах.