Участь в обласному огляді-конкурсі читців-гумористів «Поліські пересмішники»

Дата: 02.11.2022 10:31

Цьогоріч учні закладів загальної середньої освіти Малолюбашанської сільської ради активно долучилися до участі у І (відбірковому) етапі обласного огляду-конкурсу читців-гумористів «Поліські пересмішники».

Організатор конкурсу – Навчально-методичний центр естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області.

Метою конкурсу є виявлення та підтримка талановитої молоді; популяризація художнього слова; розвиток кращих традицій українського гумору.

Із огляду на безпекову ситуацію конкурс проходив дистанційно, тому учасники надсилали відеоматеріали, які можна переглянути за поданими покликаннями:

Виступ учня 6 класу Малолюбашанської гімназії Юрія Янчука, який виконав гумореску Павла Глазового «Шпаргалка»;

«Віночок гуморесок Степана Гриценка» від Артема Талащука та Ярослава Дяденчука, учнів 7 класу Борщівської гімназії;

https://cutt.ly/jNEIg3O - власна конкурсна робота учня 5 класу Данчимістської філії Мирненського ліцею Валентина Багонька «Дитячі оповідки», який нещодавно вимушено змінив місце проживання та навчання і тепер докладає значних зусиль, щоб спілкуватися літературною українською мовою;

Гумореска Павла Глазового «Про пілюлі й порошки» у виконанні Андрія Чупринського, учня 7 класу Малолюбашанської гімназії.

Під час оцінювання творчих робіт журі враховувало майстерність виконання, оригінальність, артистичність; культуру виконавської і сценічної майстерності (голос, дикцію, жести); відповідність репертуару віку читця.

За результатами голосування брати участь у ІІ (обласному) етапі буде Чупринський Андрій, представник Малолюбашанської гімназії.

Щиро дякуємо всім конкурсантам за участь, а педагогам за наставництво!