Участь в обласному конкурсі «ВИФЛЕЄМСЬКА ЗІРКА»

Дата: 20.12.2022 09:52

Відбувся І відбірковий етап в обласному конкурсі колядок, щедрівок, різдвяних піснеспівів «ВИФЛЕЄМСЬКА ЗІРКА» серед учнів закладів загальної середньої освіти  Малолюбашанської сільської ради.

Організатор конкурсу – Навчально-методичний центр естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області.

Для безпеки всіх учасників конкурс проходить дистанційно.

За результатами голосування від закладів освіти Малолюбашанської сільської ради брати участь у ІІ (обласному) етапі буде ансамбль «Гармонія» Мащанського ліцею з колядкою «Слава Богу! Слава на висоті!».  Виконавці –  Гузюк Марія, Красновська Вікторія, Миронець Анастасія, Андрощук Дарина, Надич Христина, Дмитрук Надія, учениці 6-7 класів. Керівник – Кондратюк Алла Олександрівна, вчитель музичного мистецтва.

Щиро дякуємо учням за участь, а педагогу за наставництво!