Повідомлення про оприлюднення проєкту рішення «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2022-2024 роки»

Дата: 27.04.2021 20:40

Проєкт рішення розроблено на виконання вимог Закону України «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні» від 27.03.2014 № 1166-VII та відповідно внесених змін до Податкового кодексу України, що стосуються оподаткування певних операцій, з метою приведення власних нормативно-правових актів у відповідність до норм чинного законодавства.

Даним проєктом регуляторного акта пропонується:
– встановити податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки;
– забезпечити сплату податку юридичними та фізичними особами відповідно до встановлених ставок податку;
– забезпечити додаткові надходження до бюджету.
Поштова адреса розробника проєкту регуляторного акту:
35009, Україна
Рівненська область
Рівненський район
с. Мала Любаша
вул. Соборна,10
Малолюбашанська сільська рада.

Проєкт регуляторного акту – рішення  Малолюбашанської сільської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2022-2024 роки», аналіз регуляторного впливу акта будуть оприлюднені протягом 5 робочих днів після оприлюднення даного повідомлення шляхом розміщення на інформаційних стендах Малолюбашанської сільської ради на веб-сайті Малолюбашанської сільської ради.

Свої зауваження та пропозиції стосовно проєкту регуляторного акту ви можете надсилати протягом місяця за поштовою адресою, зазначеною вище, або на адресу електронної поштової скриньки Малолюбашанської сільської ради: mlubasha@ukr.net.