ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ РЕГУЛЯТОРНИХ АКТІВ ПРОЄКТІВ РІШЕНЬ ТА АНАЛІЗІВ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ МАЛОЛЮБАШАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 09.04.2021 15:24

Відповідно до вимог Закону України від 11.09.2003 року № 1160-ІV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та Методики проведення аналізу впливу регуляторного акту, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 року №308, з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, суб’єктів господарювання, виконком Малолюбашанської сільської ради 09 квітня 2021 року повідомляє про оприлюднення проєктів рішень та аналізів регуляторного впливу з наступних питань:

1. «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2022-2024 роки».

2. «Про затвердження Правил благоустрою населених пунктів та утримання адміністративної території Малолюбашанської сільської ради».

Головним розробником проєктів вказаних регуляторних актів є відділ земельних ресурсів, природокористування та благоустрою Малолюбашанської сільської ради. Безпосередніми розробниками проєктів регуляторних актів являються:

- старший інспектор Малолюбашанської сільської ради;

- постійна комісія сільської ради з питань земельних відносин, житлово-комунального господарства, будівництва, благоустрою та природокористування Малолюбашанської сільської ради.

З проєктами рішень та аналізами регуляторного впливу (АРВ) можна ознайомитися на офіційній сторінці Малолюбашанської сільської ради з 12 квітня 2021 року у мережі Інтернет: https://mlubashanska-gromada.gov.ua

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються у письмовому або електронному вигляді упродовж одного календарного місяця з дня опублікування регуляторних актів на поштову адресу: 35009, вул.Соборна, 10, с.Мала Любаша, Рівненського району Рівненської області, або на електронну адресу Малолюбашанської сільської ради: mlubasha@ukr.net.