«Любимо, Тарасе, твоє слово щире!»

10 березня в сільському клубі с.Маща проведено літературно-музичний вечір до 205 – річниці від дня народження Т.Г. Шевченка «Любимо, Тарасе, твоє слово щире!». Скільки років минуло з дня народження поета, проте і нині живе під сонцем України Кобзареве слово, слово великої, непогасної любові до свого народу, своєї землі. Учасники заходу декламували поетичні твори Т.Г Шевченка, звучали пісні на слова поета у виконанні фольклорного ансамблю «Світлина» ( керівник Кондратюк Н,), вокального ансамблю «Намисто» (керівник Мельник Т.), дуету у складі Тетяни Мельник та Людмили Миронець і самої наймолодшої учасниці учениці 2 класу Мащанського ліцею Анастасії Миронець. Минатимуть роки, спливатимуть віки, а Тарас Шевченко залишатиметься у пам’яті нащадків, бо є й буде Україна і народ український, який пам’ятає його заповітні слова.      Захід проведено бібліотекарем спільно із завідуючими клубами с.Маща та Новий Берестовець.

16:39 10.03.2019