Відбулось засідання конкурсної комісія з відбору осіб, яким надаватимуться   повноваження на проведення експертних грошових оцінок земельних ділянок

Дата: 22.08.2022 16:31

Малолюбашанська сільська рада інформує, що 22.08.2022 о 10 годині відбулось засідання конкурсної  комісія з відбору осіб, яким надаватимуться   повноваження на проведення експертних грошових оцінок земельних ділянок площею 1,1173га,  1,1049га, 0,9918га та 1,1173га, цільове призначення- для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, категорія земель - землі промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення, які розташовані в селі Лісопіль Малолюбашанської сільської ради  Рівненського району Рівненської області.

Участь у конкурсі взяли фізичні особи - підприємці та юридичні особи, діяльність яких у сфері послуг із проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок передбачена установчими документами та (або) є основним видом діяльності та які подали на розгляд комісії повний пакет документів.

Переможцем  конкурсу визнано ТОВ «БІНОМ-ГРУП».