Відзначення Свята села Данчиміст

Щорічно за традицією, мешканці села Данчиміст Малолюбашанської сільської ради відзначають День села. Саме в цей день з’їзджаються до свого рідного куточка люди, які тут народилися, виросли, де відчули справжню материнську ласку та турботу, цінні поради батька. В цей день село, як завжди, радо зустрічає гостей.

14:38 19.11.2018

Оголошення

Конкурсна комісія Малолюбашанської сільської ради з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки комунального майна територіальної громади Малолюбашанської сільської ради Костопільського району Рівненської області оголошує конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності для визначення вартості таких об'єктів нерухомого майна:

14:43 16.11.2018

Оголошення

Відділом освіти, молоді і спорту Малолюбашанської сільської ради оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора Борщівської гімназії Малолюбашанської сільської ради.

14:44 14.11.2018

Оголошення!

Відповідно до частин 1, 4, 10 статті 46, частини 3 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту Малолюбашанської сільської ради, розпорядження сільського голови від 13.11.2018 №411/02-05 «Про скликання чергової дев'ятої сесії сільської ради сьомого скликання», 11 грудня 2018 року о 10.00 годині у приміщенні клубу села Мала Любаша Малолюбашанської сільської ради (с.Мала Любаша, вул.Дружби, 38) відбудеться пленарне засідання дев'ятої сесії сільської ради сьомого скликання.

14:46 13.11.2018

Інформація про визнання переможця конкурсу на заміщення вакантної посади директора Мирненського закладу дошкільної освіти "Журавлик-2" Малолюбашанської сільської ради

Відділ освіти, молоді і спорту Малолюбашанської сільської ради повідомляє, що 12 листопада 2018 року в приміщенні Мирненського адміністративного офісу Малолюбашанської сільської ради відповідно до наказу відділу освіти, молоді і спорту Малолюбашанської сільської ради №49а від 26.09.2018 року відбулося засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора Мирненського закладу дошкільної освіти “Журавлик-2” Малолюбашанської сільської ради. Для участі в конкурсі подала документи Августинович Г.І.

12:47 13.11.2018