Шановна Світлано Андріївно!

Дата: 16.08.2022 10:26

Прийміть найщиріші вітання й найкращі побажання з нагоди Вашого Дня народження!

Наш дружній колектив вдячний Вам за відмінну роботу в команді, підтримку і розуміння. Працювати з таким керівником, як Ви, комфортно і  приємно. Ви завжди ділитесь своєю енергією та заряджаєте інших позитивом. Сьогодні хочемо висловити Вам слова вдячності за самовіддану щоденну працю, за виваженість та цілеспрямованість, за відповідальність, яку взяли на себе і достойно несете перед мешканцями громади, за те, що зберігаєте оптимізм і впевненість, які так потрібні в цей непростий час.

В цей святковий день бажаємо, щоб життя Ваше було світлим і радісним, а дружні привітання додали життєвої наснаги в скарбничку Вашої  душі. Нехай людська шана буде Вам подякою за плідну працю, чуйність та уміння творити добро. Мрійте, посміхайтесь, насолоджуйтесь кожною миттю. Зустрічайте кожен день з посмішкою, і він обов´язково відповість Вам взаємністю. Міцного Вам здоров´я, Божого благословіння, сімейного затишку і щастя, щедрої світлої долі, багатої на любов і добро.

Миру Вам, Вашій родині та нашій Україні!

З повагою та найкращими побажаннями

колектив Малолюбашанської сільської ради