Шановні жителі Малолюбашанської громади!

Дата: 24.08.2022 09:52

Вітаю вас із найважливішим святом нашої держави – Днем Незалежності України!

На жаль, цього року нам доводиться відзначати його на полі кривавого бою, серед руїн наших прекрасних міст і сіл, із жагучим болем у серці від неймовірних втрат… Сьогодні нам зі зброєю в руках доводиться захищати свій історичний вибір і право вільно жити на власній землі. І ми робимо усе можливе, щоб разом вистояти в цій війні за нашу свободу, за нашу незалежність, за те, щоб Україна жила і процвітала!

У цей святковий день щиро дякую Збройним Силам України, усім військовим формуванням і кожному, хто стоїть на захисті нашої рідної неньки. Дякую тим, хто докладає зусилля, працює на розвиток нашої держави, славить її. Вклоняюся перед мужністю наших відчайдушних волонтерів. Завдяки нашій згуртованості, підтримці одне одного та увазі до ближнього ми переможемо!

Від щирого серця бажаю вам здоров’я, миру, сили й наснаги в усіх ваших справах і нехай мрія про близьку Перемогу і прекрасне майбутнє окриляє вас на нові звершення в ім’я соборної незалежної демократичної квітучої України.

Ми – сильні! Ми – вільні! Ми переможемо!

Слава Україні! Героям Слава!

Малолюбашанський сільський голова

Світлана КОВАЛЬЧУК