A A A K K K
для людей із порушенням зору
Малолюбашанська сільська рада
Рівненська область Рівненський район

На території Малолюбашанської громади відбулися урочисті з нагоди Дня Державного Прапора України та відзначення 31-ї річниці Незалежності України

Дата: 24.08.2022 13:18
Кількість переглядів: 353

23-24 серпня на території Малолюбашанської громади відбулися урочисті з нагоди Дня Державного Прапора України та відзначення 31-ї річниці Незалежності України. Заходи було проведено за обмеженої кількості присутніх — представників сільської ради, священнослужителів, військових, громадськості.

Офіційно заходи розпочинали хвилиною мовчання, якою присутні вшанували пам’ять про Героїв, які загинули під час виконання бойових завдань із захисту суверенітету та територіальної цілісності України, а також мирних громадян України, які загинули від збройної агресії російської федерації проти України.

З державними святами присутніх вітали Малолюбашанський сільський голова Світлана Ковальчук та заступник сільського голови з питань діяльності виконавчого органу Ігор Цикун.

Під час своєї промови Світлана Андріївна з нагоди 31-ї річниці Незалежності України нагородила грамотами, подяками, грошовими винагородами та цінними подарунками волонтерів, військовослужбовців, громадських активістів та священнослужителів.

Зокрема, Почесною грамотою Рівненської районної військової адміністрації та Рівненської районної ради за особисту мужність і відвагу при виконанні військового обов’язку під час захисту суверенітету і територіальної цілісності країни нагороджено Курсика Олександра Васильовича, першого заступника Малолюбашанського сільського голови, молодшого лейтенанта ЗСУ.

Також, Почесною грамотою Рівненської районної військової адміністрації та Рівненської районної ради та подякою Малолюбашанської сільської ради за вагомий особистий внесок у забезпечення Малолюбашанської територіальної громади гуманітарною та благодійною допомогою під час повномасштабної війни в Україні, активну благодійну і гуманістичну діяльність нагороджено Крамара Богдана Олександровича.

За вагомий особистий внесок у забезпечення Малолюбашанської територіальної громади гуманітарною та благодійною допомогою під час повномасштабної війни в Україні, активну благодійну і гуманістичну діяльність подякою Малолюбашанської сільської ради відзначено настоятеля релігійної громади парафії Пресвятого Серця Ісуса Христа Луцької дієцезії Римсько-Католицької Церкви м.Костопіль Парусінські Анджея Ігнаци.

Подякою за активну громадську позицію, сумлінне виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у формування та діяльність ДФТГ нагороджено командира добровольчого формування №1/20 Малолюбашанської територіальної громади Морозюка Олександра Олександровича.

За значний внесок у соціально-економічний розвиток Малолюбашанської ТГ, активну громадянську позицію, підтримку ініціатив виконавчого комітету сільської ради нагороджено:

- Гаврилюка Олександра Станіславовича, директора ТОВ «Ойлпродхолдінг»

- Єніча Миколу Петровича, жителя села Данчиміст;

- Ковальчука Сергія Васильовича, директора ТОВ «Глобал Солюшин»;

- Куряту Віктора Олександровича, жителя села Мирне;

- Лемешевського Руслана Івановича, підприємця, жителя села Мала Любаша;

- Мороза Миколу Васильовича, підприємця, жителя села Мирне;

- Остапчука Ігоря Анатолійовича, керівника СГПП «Маяк»;

- Романюка Віталія Леонідовича, керівника ФГ «Агротех-Р»;

- Токарчука Василя Григоровича, підприємця;

- Сьомака Ярослава Федоровича, підприємця, жителя села Мирне;

- Шибковського Валерія Леонідовича, жителя міста Костопіль.

За активну благодійну і гуманістичну діяльність подяками нагороджено:

- Котовича Ігоря Антоновича, жителя села Маща;

- Мельник Тетяну Миколаївну, жительку села Маща.

Тренерів-викладачів Костопільської дитячо-юнацької спортивної школи Артюха Дмитра Володимировича та Дацюка Романа Михайловича,  тренера ФК «Борщівка» Сергатюка Миколу Віталійовича нагороджено подяками за їх сумлінну працю, виховання молоді на засадах здорового способу життя, високий професіоналізм, значний особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту.

По закінченню заходу в селі Мала Любаша присутні вирушили до пам’ятного знака "Борцям за волю України" для покладання квітів та вшанування пам’яті про тих, хто віддав своє життя за цілісність і незалежність України в різні часи.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора