Використання ПРРО: якщо задіяні касири, то для кожного ПРРО необхідно створити окрему печатку

Дата: 14.02.2024 16:30

Головне управління ДПС у Рівненській області  інформує платників податків, що відповідно до частини другої  статті 12 Закону України від 05.10.2017 № 2155-VIII «Про електронні довірчі послуги», користувачі електронних довірчих послуг зобов’язані, зокрема, забезпечувати конфіденційність та неможливість доступу інших осіб до особистого ключа та невідкладно повідомляти надавача електронних довірчих послуг про підозру або факт компрометації особистого ключа.

Компрометація особистого ключа – це будь-яка подія, що призвела або може призвести до несанкціонованого доступу до особистого ключа - п.п. 26 частини першої ст. 1 Закону № 2155.

Таким чином, суб’єкт господарювання має право використовувати одну печатку на всіх програмних реєстраторах розрахункових операцій (далі – ПРРО), які зареєстровані на кожну окрему господарську одиницю, якщо такі ПРРО не потребують задіяння касирів.

Якщо при використанні ПРРО задіяні касири, то для кожного такого ПРРО необхідно створити окрему печатку.

Джерело: Головне управління ДПС у Рівненській області