Торгівля людьми: куди звернутися за допомогою?

Дата: 19.10.2023 14:36

Люди - не товар❗

18 жовтня у Європі відзначають День боротьби з торгівлею людьми. Нині це глобальна проблема, що стосується країн усього світу!

▶Цей злочин завжди був і залишається одним із найприбутковіших бізнесів, доходи від нього прирівнюються до продажу зброї та наркотиків. Крім того, щороку виявляються його нові форми із використанням більш сучасних способів вербування. Згідно зі статистичними даними Нацсоцслужби протягом 2023 року статус особи, постраждалої від торгівлі людьми установлено 86 громадянам (33 жінкам, 38 чоловікам, 7 хлопцям та 8 дівчатам).

До Європейського дня боротьби з торгівлею людьми нагадуємо куди можна звернутися за допомогою, якщо ви чи хтось з вашого оточення потрапили в небезпеку ⬇

👉 1547 – Гаряча лінія з питань протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей

👉 102 – Гаряча лінія Національної поліції України

👉0 800 213 103 Контактний-центр системи безоплатної правової допомоги