День захисту дітей у с. Данчиміст

Дата: 01.06.2023 11:38

Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії.

Саме в дітях продовження роду людського й здійснення своїх мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти зросли здоровими та радісними, прославляли свої родини й рідний край.

Напередодні свята біля місцевого клубу с.Данчиміст завідувачкою клубом Толочик Оленою та бібліотекарем ПШБФ с.Данчиміст Мельник Оленою проведено ігрову скарбничку для діток "Місце зустрічі - країна дитинства".

Програма заходу була різноманітна: різні веселі рухливі ігри, спортивні змагання, конкурси, вікторини та улюблений усіма дітками малюнок на асфальті.

Маленькі учасники брали активну участь у конкурсах та іграх, тож по завершенні свята всі отримали солодкі призи. Діти ще раз довели, що вони творчі, спритні, веселі та розумні.

Діти отримали радість, гарний настрій, багато усмішок і щасливих хвилин. Це свято надовго залишиться у дитячих спогадах як промінь світла.

Бібліотекар ПШБФ с.Мирне в с.Данчиміст

Олена МЕЛЬНИК