Відбулося засідання предметної комісії «Мистецтво і технології»

Дата: 29.08.2022 11:50

23 серпня 2022 року відбулося засідання предметної комісії «Мистецтво і технології» в онлайн-форматі на платформі Google Meet під загальною темою  «Нова українська школа: виклики і перспективи». Керівник ПК Голиш Оксана Сидорівна та учителі Ширшун Ірина Миколаївна, Багінська Ірина Вікторівна ознайомили колег із актуальними питаннями організації освітнього процесу в період воєнного стану, пріоритетними напрямами розвитку системи освіти в 2022/2023 навчальному році та особливістю реалізації нових державних освітніх стандартів в умовах Нової української школи.

Зустріч пройшла у формі дружнього спілкування.  Учителі трудового навчання, мистецтва, образотворчого та музичного мистецтва  мали змогу ознайомитися з методичними рекомендаціями щодо викладання предметів мистецтва і технологій  в цьому навчальному році. А також розглянули нові підходи до оцінювання учнів 5-го класу НУШ, пригадали та обговорили  інші нормативні документи, які використовуватимуть в своїй роботі. У формі «відкритого мікрофона» обмінялися порадами з досвіду роботи щодо складання КТП та корисними лайфхаками  для навчання школярів.