ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС «ЮНА ЗІРКА»

Дата: 19.04.2022 08:54

Відділ освіти, молоді і спорту Малолюбашанської сільської ради доводить до відома заклади загальної середньої освіти Малолюбашанської сільської ради, в рамках проєкту «Арт-терапія для дітей війни» навчально-методичний центр естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області з 04 квітня до 27 травня 2022 року проводить традиційний обласний огляд-конкурс української естрадної пісні «ЮНА ЗІРКА» серед учнів закладів загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти.

Умови конкурсу за посиланням: https://estet-centr.ml/archives/3446

Для проведення відбіркового етапу Конкурсу та визначення конкурсанта-переможця просимо учасників до 20 травня 2022 року надіслати відеозапис конкурсної пісні на електронну адресу: mlosvita@ukr.net