В.о.сільського голови Алла Лемешевська взяла участь в церемонії підняття Державного Прапора України у військовій частині А4152

Дата: 23.08.2021 16:46

23 серпня Україна відзначає День Державного Прапора. В цей день по всій країні синхронно підняли Прапори України.

У військовій частині А4152 також відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора.

Опісля підняття прапору присутніх привітав зі святом начальник штабу – перший заступник командира в/ч А4152, майор Бушинський Тарас Вікторович.

Також, слово для привітання було надано для в.о.сільського голови Лемешевської Алли Михайлівни, яка привітала військових та подякувала за захист держави, її територіальної цілісності та незалежності, побажала міцного здоров’я, завжди живими-здоровими повертатися додому та щоб у нашій державі нарешті запанував мир.

Після вітання Алла Михайлівна нагородила грамотами, подяками, цінним подарунком та грошовими винагородами з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці Незалежності України:

1. Гайдей Вадима Михайловича, підполковника, командира в/ч А4152.

2. Бушинського Тараса Вікторовича, майора, начальника штабу – першого заступника командира в/ч А4152.

3. Васильчука Олександра Петровича, старшого сержанта, штаб-сержанта 3 категорії відділення об’єктивного контролю.

4. Семенюка Валерія Олександровича, солдата оператора – електрика БМП-1.

5. Зінченко Петра Андрійовича, солдата, кухара 2-ї їдальні господарського взводу роти МТ3.

Завершилася церемонія проходженням урочистим маршем військовослужбовців.