Малолюбашанський центр ПМСД почав працювати з вакциною Pfizer-BioNTech

Дата: 11.08.2021 23:51

Сьогодні пункт щеплення КП «Малолюбашанський центр ПМСД» почав працювати з вакциною Pfizer-BioNTech. Це мРНК-вакцина, розроблена німецькою біотехнологічною компанією BioNTech спільно з американським фармакологічним концерном Pfizer. Її головний компонент — молекула матричної РНК, у якій записана інформація про антиген — білок вірусу SARS-CoV-2, що є збудником COVID-19. Коли ця молекула потрапляє всередину людської клітини, синтезується білок, а наш організм виробляє на нього імунну відповідь.

Вакцинація є добровільною, тому охочі вакцинуватись можуть записатися до черги для отримання щеплення проти COVID-19 за телефоном 068-539-24-63 або у свого сімейного лікаря.

Вакцинація - найдієвіший спосіб побороти вірус і захистити себе від важких наслідків хвороби.