Хто може скористатись одноразовим (спеціальним) добровільним декларуванням

Дата: 09.08.2021 15:48

Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що Законом України від 15.06.20121 №1539-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету» визначено перелік осіб які нможуть скористатися одноразовим (спеціальним) добровільним декларуванням, а саме:

фізичні особи - резиденти, у тому числі самозайняті особи;

фізичні особи, які не є резидентами України, але які були резидентами на момент отримання (набуття) об’єктів декларування чи на момент нарахування (отримання) доходів, за рахунок яких були отримані (набуті) об’єкти декларування, і які відповідно до цього Кодексу є чи були платниками податків.

Головне управління ДПС у Рівненській області