Для підтримки української армії платники податків Рівненщини перерахували понад 277 мільйонів гривень військового збору

Дата: 09.08.2021 15:47

За даними Головного управління ДПС у Рівненській області з початку року платники податків Рівненщини перерахували до державного бюджету 277,8  млн гривень військового збору.

За словами заступника начальника ГУ ДПС в області Надії Друзюк, темп приросту фактичних надходжень патріотичного збору до відповідного  періоду минулого року - майже 130 відсотків, у грошовому еквіваленті -  63,2 млн гривень.

Нагадуємо, що військовий збір запроваджено в Україні з серпня 2014 року як додаткове джерело фінансування та підтримки армії. Відповідно до податкового законодавства військовий збір справляється з доходів, які оподатковуються податком на доходи фізичних осіб, а це – заробітна плата, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, винагороди, орендна плата, виплата дивідендів, купівля-продаж рухомого і нерухомого майна тощо.

Головне управління ДПС у Рівненській області