Візьми дитину в сім'ю – впусти в дім АНГЕЛА

Дата: 28.07.2021 09:44

Кожна дитина, позбавлена батьківської опіки повинна зростати в люблячій сім’ї

Допомігши одній дитині, ми не зможемо змінити увесь світ, але для цієї дитини світ зміниться назавжди.

Служба у справах дітей запрошує стати кандидатами в прийомні батьки.

Прийомна сім’я – це сім’я або окрема особа, яка не перебуває у шлюбі, яка добровільно взяла на виховання та для спільного проживання від 1 до 4-х дітей -сиріт чи дітей, позбавлених батьківського піклування.

В разі утворення прийомної сім’ї прийомні батьки беруть дітей на власну житлову площу за наявності відповідних санітарно-гігієнічних та побутових умов.

Прийомні діти виховуються в сім’ях до досягнення ними 18-річного віку, а в разі продовження навчання у професійно-технічних, вищих навчальних закладах І-IV рівня акредитації – до його закінчення.

Допомога на підтримку прийомної сім'ї:

• зберігається за прийомними дітьми статус дитини-сироти та всі відповідні пільги передбачені законодавством ;

• надаються кошти на утримання дитини та виплачуються грошові забезпечення одному із прийомних батьків;

• зберігаються раніше призначені аліменти, пенсії, інші виплати, які перераховуються на особистий рахунок дітей, відкритий в установах банку.

• забезпечується збереження житла та майна вихованців та прийомних дітей за місцем його знаходження.

Прийомними батьками можуть бути особи, які:

• визнані в установленому порядку дієздатними;

• не були позбавлені батьківських прав;

• мають достатнє матеріальне забезпечення;

• за станом здоров’я можуть виконувати обов’язки щодо виховання дітей;

• пройшли курс підготовки потенційних кандидатів у прийомні батьки.

Соціальне супроводження прийомних сімей здійснюється постійно. Соціальне супроводження передбачає надання комплексу правових, психологічних, соціально-педагогічних, соціально-економічних, соціально-медичних та інформаційних послуг, спрямованих на створення належних умов функціонування прийомної сім’ї.

За детальною інформацію звертайтеся в службу у справах дітей Малолюбашанської сільської ради за адресою: Рівненська область, Рівненський район, с. Маща, вул. Центральна, 61, (03657) 5-11-46.