Для зручності користувачів відкритих даних – нова рубрика на вебпорталі ДПС

Дата: 13.07.2021 12:06

В Головному управлінні ДПУ у Рівненській області інформують, що для виконання норм чинного законодавства, зокрема постанови КМУ від 21.10.2015 р. №835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних» зі змінами та доповненнями, Державна податкова служба України реформує сферу відкритих даних.

Однією з оновлених рубрик, яку створено для зручності користувачів відкритих даних ДПС, є рубрика «Інформаційні повідомлення про відкриті дані» , що розташована на вебпорталі ДПС у розділі «Для громадськості» – «Публічна інформація».

За допомогою цієї рубрики можна ознайомитися з інформаційними повідомленнями з питань відкритих даних, а також проводити пошук інформаційних повідомлень потрібної тематики в попередніх періодах.

Вже зараз в даній рубриці можна переглянути повідомлення з питань відкритих даних ДПС починаючи з серпня 2019 року.