Платникам ПДВ Рівненщини повернуто з бюджету 790 мільйонів гривень

Дата: 06.07.2021 16:02

За перше півріччя 2021 року суб’єктам господарювання, які заявили бюджетне відшкодування з податку на додану вартість, на розрахунковий рахунок повернуто 790,4 млн гривень, - про це повідомив керівник податкового служби області Віталій Чуй.

Він зазначив, що процес повернення платникам бюджетних коштів став максимально швидким та прозорим за рахунок запровадження електронного реєстру автоматичного відшкодування ПДВ. Нагадуємо, що платники податків мають можливість в онлайн-режимі відстежити та перевірити етап, на якому перебуває їх платіж, за допомогою електронного сервісу ДПС «Електронний кабінет платника».

Переглянути реєстр заяв про повернення суми бюджетного відшкодування можна на офіційному порталі ДПС України в Електронному кабінеті платника за посиланням: https://cabinet.tax.gov.ua/cabinet/faces/public/reestr.jspx