УВАГА! ЗАТВЕРДЖЕНА НОВА ФОРМА ІНДИВІДУАЛЬНОГО ПЛАНУ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДИТИНИ ТА ФОРМА АКТА ПРО ЗГОДУ ДИТИНИ НА ТИМЧАСОВЕ ВЛАШТУВАННЯ ДО СІМ’Ї РОДИЧІВ..

Дата: 02.07.2021 09:32

Відповідно до пункту 31 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866, пункту 21 Порядку забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі дітей, які постраждали від жорстокого поводження, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 червня 2020 року № 585, наказом Міністерства соціальної політики від 26.03. 2021 року № 151, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20 травня 2021 року за № 669/ 36291 ЗАТВЕРДЖЕНІ ФОРМИ ДОКУМЕНТІВ, необхідних для захисту прав дитини, яка перебуває в складних життєвих обставинах, дитини, яка залишилася без батьківського піклування, дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, а саме:

- ІНДИВІДУАЛЬНОГО ПЛАНУ соціального захисту дитини, яка перебуває в складних життєвих обставинах, дитини, яка залишилася без батьківського піклування, дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування;

- АКТА ПРО ЗГОДУ ДИТИНИ на тимчасове влаштування до сім’ї родичів або інших осіб, з якими у неї склалися близькі стосунки (сусіди, знайомі).

Також цим наказом установлено, що ОЦІНЮВАННЯ ПОТРЕБ ДИТИНИ, яка перебуває в складних життєвих обставинах, дитини, яка залишилася без батьківського піклування, дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ на підставі АКТА ОЦІНКИ ПОТРЕБ сім’ї/особи, затвердженого наказом Міністерства соціальної політики України від 13 липня 2018 року № 1005, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 16 серпня 2018 року за № 943/32395.

Додатково: ФОРМИ ДОКУМЕНТІВ, необхідних для захисту прав дитини, яка перебуває в складних життєвих обставинах, дитини, яка залишилася без батьківського піклування, дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування наведено у додатку до наказу Міністерства соціальної політики України від 26 березня 2021 року № 151.