Оголошення про проведення конкурсу на посаду директора Малолюбашанської гімназії Малолюбашанської сільської ради Костопільського району Рівненської області

Дата: 24.06.2021 13:50

Відділом освіти, молоді і спорту Малолюбашанської сільської ради оголошується конкурс на посаду директора Малолюбашанської гімназії Малолюбашанської сільської ради.

Місце знаходження закладу: вул.Центральна,9, с.Мала Любаша, Костопільський район, Рівненська область, 35009.

Найменування і місцезнаходження закладу освіти

Малолюбашанська гімназія Малолюбашанської сільської ради Костопільського району Рівненської області

вулиця Центральна, 9, с.Мала Любаша, Костопільський район Рівненська область, 35009

Найменування посади та умови оплати праці

Директор закладу загальної середньої освіти.

Посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються згідно з контрактом, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери»; наказу МОН від 26.09.2005 № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ»

Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу освіти відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту»

Керівником закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків, пройшла конкурсний відбір та визнана переможцем конкурсу відповідно до цього Закону.

Вичерпний перелік, кінцевий строк і місце подання документів для участі у конкурсі

Особа, яка претендує на зайняття вакантної посади директора Малолюбашанської гімназії особисто подає такі документи:

- заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копія паспорта громадянина України;

- копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

- документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

- копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;

- довідка про відсутність судимості;

- довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Прийом документів здійснюється відділом освіти, молоді і спорту Малолюбашанської сільської ради з 24.06.2021 по 23.07.2021 включно до 18.00  за адресою: м.Костопіль, вул. Незалежності,7, каб. 52

Дата та місце початку конкурсного відбору, етапи його проведення та тривалість

У приміщенні відділу освіти, молоді і спорту Малолюбашанської сільської ради (м.Костопіль, вул. Незалежності,7, каб. 52) конкурсний відбір проводиться поетапно:

• З 24 червня по 23 липня 2021 року подання претендентами документів, що підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам.

• З 26 липня по 30 липня 2021 року (упродовж п’яти робочих днів з дня завершення строку подання документів для участі в конкурсі) конкурсна комісія:

- перевіряє подані документи щодо відповідності установленим вимогам;

- приймає рішення про допущення та/або недопущення до участі у конкурсі;

- оприлюднює на вебсайті засновника перелік осіб, допущених до участі у конкурсному відборі (далі - кандидати).

• 02 серпня 2021 року організація та забезпечення ознайомлення кандидатів із закладом загальної середньої освіти, його трудовим колективом та представниками органів громадського самоврядування закладу.

• 10 серпня 2021 року конкурсний відбір:

• проведення перевірки знань законодавства України у сфері загальної середньої освіти (у письмовій формі відповідно до Примірного переліку питань для перевірки знання законодавства у сфері загальної середньої освіти, який затверджується центральним органом виконавчої влади у сфері освіти і науки);

• перевірки професійних компетентностей, шляхом виконання ситуаційного завдання у письмовій формі;

• публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах конкурсного випробування.

• До 12 серпня 2021 року визначення переможця конкурсу та оприлюднення результатів конкурсного відбору на офіційному вебсайті Малолюбашанської сільської ради.

Прізвище та ім’я, номер телефону та адрес електронної пошти особи, яка уповноважена надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі у конкурсі

Чечотенко Олена Миколаївна, старший інспектор відділу освіти, молоді і спорту Малолюбашанської сільської ради.

Тел. 0973512343

mlosvita@ukr.net