Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення та очікуваної вартості предмету закупівлі «Будівництво адміністративної будівлі в с. Мала Любаша, вул. Молодіжна, 22 Рівненського району Рівненсько

Дата: 17.06.2021 17:00

Оголошення про проведення відкритих торгів

1.Найменування: Малолюбашанська сільська рада

2.Місце знаходження: 35009, с. Мала Любаша, вул. Молодіжна, 22 Рівненського району Рівненської області

3.Код ЄДРПОУ:04386226

4.Категорія: Орган місцевого самоврядування.

5.Назва предмету закупівлі із зазначенням коду код ДК 021-2015 – 45000000-7: Будівельні роботи та поточний ремонт Будівництво адміністративної будівлі по вул. Молодіжна, 22 в селі Мала Любаша Рівненського району Рівненської області»

6.Дата оголошення: 16 червня 2021 року.

7.Процедура закупівлі: Відкриті торги.

8.Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-06-17-002221-a

9.Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: Згідно із технічним завданням.https://www.dzo.com.ua/

10.Строк надання послуг/виконання робіт: до 31.12.2022 року.

11.Очікувана вартість предмета закупівлі: 10675536,00 грн.

Технічні та якісні характеристики предмету закупівлі:

Роботи повинні бути виконанні з дотриманням технологічних процесів будівництва, відповідати вимогам будівельних норм, правилам та стандартам встановленим для виконання такого виду робіт, матеріальні ресурси, що використовуються для їх виконання, повинні відповідати вимогам ДСТУ Д.1.1-2013, іншим нормативно-правовим актам і нормативним документам у галузі будівництва, проектній документації та умовам Договору, з метою забезпечення надійності, міцності, стійкості і довговічності конструкцій, монтажу технологічного та інженерного обладнання/матеріалів.

Очікувана вартість предмету закупівлі: 10675536,00 грн. відповідно до затвердженої проєктно-кошторисної документації (Рішення виконавчого комітету Малолюбашанської сільської ради від 10.06.2021 № 137 “Про затвердження проектно-кошторисної документації на будівництво адміністративної будівлі по вул. Молодіжна, 22 в селі Мала Любаша Рівненського району Рівненської області”)