День захисту дітей

Дата: 02.06.2021 08:55

Міжнародне свято запроваджене з метою привернення уваги до проблем дотримання прав і охорони здоров`я дитини.

01 червня у Міжнародний день захисту дітей працівники Костопільського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області запросили неповнолітніх суб’єктів пробації до ІТТ № 3 ГУНП в Рівненській області, Костопільського районного краєзнавчого музею, Костопільського районного суду Рівненської області (кримінальна справа), в/ч А0532 на проведення показових занять з роз’ясненням правил і техніки безпеки при поводженні зі зброєю, боєприпасами та вибуховими пристроями, до школи ДОСАФ на показове тренування (картинг, мотокрос).

Метою проведення цього заходу було проведення соціально-виховної роботи з неповнолітніми, а також ознайомлення їх з історією, культурою, традиціями та сьогоденням Костопільщини. Наприкінці заходу підліткам нагадали про їхні основні права та обов’язки, роздані солодкі подарунки. Особливу увага під час заходів була приділена застереженню від вчинення ними в майбутньому протиправних дій, а також наголошувалось на небезпеці антисоціальної поведінки та на важливості розуміння перспектив свого життя та шляхів їх досягнення.

До проведення заходів залучені працівники служби у справах дітей Костопільської міської ради, сектору ювенальної провенції відділу превенції Рівненського районного управління поліції ГУНП в Рівненській області та волонтер пробації.