Дорогі мирнівчани!

Дата: 21.05.2021 14:17

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня Святого Миколая, Храмового свята та Дня села!

День села – це свято, яке єднає усіх жителів громади, пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє. Історія села Мирне – це частина історії нашої держави, а її, як відомо, творять добрі, щирі, працьовиті люди. Саме нашими спільними зусиллями створюється неповторний образ батьківщини – найкращого місця на Землі, де зберігається його історія та закладається краще майбутнє. Успіхи села – це перш за все успіхи усіх нас, його жителів: працелюбних, добрих і чесних людей.

Від щирого серця та усієї душі зичимо Вам здоров’я, щастя, добра, достатку у Ваших родинах! Сили і наснаги в усіх справах та починаннях! Хай Святий Миколай – Чудотворець надає сили і наснаги в усіх ваших справах та починаннях.

Бібліотекар ПШБФ с.Мирне

Руслана ДРАГАНЧУК