Дорогі жителі Малолюбашанської громади!

Дата: 01.05.2021 22:47

Прийміть найщиріші вітання з величним християнським святом –

Воскресіння Христового!

Для всіх нас це свято глибоко особисте і водночас родинне, шановане та величне із покоління в покоління. Це свято пов’язано із дитячим сміхом і кольоровими писанками, запахом духмяної паски і дбайливо прикрашеним лозовим кошиком. Усе це – невід’ємна часточка українських традицій та звичаїв. Тож, мов великий живий вінок, нині всі міста і села прославляють воскресіння сина Божого.

У цей день піднесеної радості, щиро зичу вам міцного здоров’я, душевного спокою та добробуту. Нехай у ваших родинах завжди панують злагода, любов і надія на краще! Велике свято Воскресіння Христового покладе початок новим перемогам і звершенням у вашому житті. Нехай здійсняться всі ваші добрі задуми і справи, мрії та прагнення. Бажаю, щоб Боже благословення ніколи не залишало вас і ваших рідних, а Господня ласка зігрівала, обдаровувала міцним здоров’ям, приносила добро, радість та щастя! Радісних вам Великодніх свят!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З найкращими побажаннями,

в.о.сільського голови