Всесвітній день здоров'я в ПШБФ с.Данчиміст

Дата: 08.04.2021 14:34

Здоров’я - це справжнє багатство, наявність якого ми з вами інколи ігноруємо. Здорові люди здебільш рідко замислюються про те, як правильно і розумно влаштувати свій побут і життєдіяльність, щоб їх здоров’я залишалося міцним і надійним на тривалу перспективу. Наше власне здоров’я дуже легко втратити.

До Всесвітнього дня здоров'я в ПШБФ с.Данчиміст підготовлено тематичну виставку "Здоров'я - найбільша цінність нашого життя".

Діти початкових класів переглянули мультфільм "Про здоров'я та здорове харчування для дітей".

А також в наш час, час пандемії covid -19, щоб бути здоровими та захистити свої органи дихання від вірусів, вчилися виготовляти маски власноруч.

Будьте здорові і дбайте про своє здоров’я і здоров’я своїх близьких кожен день, адже це запорука щасливого життя.

Бібліотекар ПШБФ с.Данчиміст

Олена МЕЛЬНИК