Публічно-шкільна бібліотека-філіал села Мирне в селі Данчиміст

Дата: 07.04.2021 14:52

Загальна площа бібліотеки складає 45 м2, займає одну кімнату, знаходиться в приміщені Данчимістської філії Мирненського ліцею.

Книжковий фонд складає 9731 примірник літератури в тому числі 1307 підручників.

Бібліотечний фонд складається з книг, періодичних видань (газет, журналів, брошур), та алфавітного каталогів, систематичної картотеки періодичних статей, краєзнавчої картотеки, картотеки підручників. Фонд друкованих матеріалів за змістом універсальний і складається з різногалузевої літератури, довідкових, енциклопедичних, словникових видань та шкільних підручників.

Національно-патріотичне виховання – складова виховного процесу роботи бібліотеки, головна мета якого це набуття соціального досвіду, успадкування духовних надбань українського народу, формування особистісних рис громадянина Української держави.

Враховуючи зростаючий інтерес читачів до історичної тематики, особливо до вивчення історії України, бібліотека приділяє велику увагу розкриттю наявного бібліотечного фонду через виставки, виставки-інсталяції, флешмоби, відео огляди книжкових виставок та інші форми роботи

Використовуючи фонд, бібліотека максимально намагається забезпечити повноцінний розвиток особистості на шляху утвердження високих моральних цінностей та ідеалів. З цією метою використовуються різноманітні індивідуальні, групові і масові форми роботи.

Працівники публічно-шкільної бібліотеки-філіалу села Мирне в селі Данчиміст

Мельник Олена Андріївна

бібліотекар І категорії

Адреса: село Данчиміст, вулиця Шкільна, 76, Костопільського району Рівненської області, 35062.

Графік роботи закладу

На літній період:

Понеділок, середа - з 09.00год. до 18.00 год., перерва з 13.00 год. до 14.00 год.

П'ятниця, субота, неділя - з 10.00 год. до 24.00 год., перерва з 14.00 год. до 20.00 год.

Вихідні дні вівторок та четвер

На зимовий період:

П'ятниця, субота, неділя - з 10.00 год. до 23.00 год., перерва з 14.00 год. до 19.00 год.

Вихідні дні вівторок та четвер

Санітарний день - остання середа місяця

Графік роботи закладу на період карантину

Понеділок - п'ятниця - з 09.00 год. до 18.15 год., перерва з 13.00 год. до 14.00 год.

Вихідні дні субота, неділя