Публічно-шкільна бібліотека-філіал села Мала Любаша

Дата: 07.04.2021 12:39

Публічно-шкільна бібліотека-філіал обслуговує жителів Малої Любаші та активно співпрацює з усіма книгозбірнями об’єднаної територіальної громади, особливо в напрямі обслуговування школярів і педагогів.

Основним завданням Малолюбашанської публічно-шкільної бібліотеки-філіалу є збір інформації з народознавства та матеріалів з актуальних для односельців питань.

В основі даного напряму роботи лежить завдання – забезпечення вільного і необмеженого доступу до інформації не лише користувачам книгозбірні, а й жителям громади та збереження цієї інформації. Особлива увага приділялася протягом року по збору краєзнавчих матеріалів, їх обробка та розповсюдження. Так, для прикладу, історією вулиць, місцевими стравами папка-накопичувач «Історія села Мала Любаша»

Книжкові виставки – найкраща із наочних форм інформації та популяризації видань і в бібліотечній роботі вона використовується не лише в приміщенні філіалу, але й в клубі, школі, при спільному проведенні масових заходів з установами-партнерами культурно-дозвіллєвого комплексу.

Бібліотека не може існувати без двох складових – користувачів та бібліотечного фонду. Протягом 2020 року послугами публічно-шкільної бібліотеки-філіалу скористалося 506 читачів, з них 146- діти. Бібілотечний фонд нараховує 8014 видань.

З метою наповненості фонду діє акція «Подаруй книгу» та книгообмінна акція «Ти – мені, а я – тобі». Для комфорту відвідувачів створено всі умови: забезпечено технічними засобами, меблями, створено затишні зони для читання і відпочинку.

"Етнографічна світлиця" створена у 2009 році та є хорошим поєднанням минулого з сучасним. Світлиця не просто існує - вона живе духовно багатим життям, тут проводяться народознавчі виховні заходи для учнів ліцею і вихованців ДНЗ "Вишиванка".

Для задоволення соціокультурних потреб громадян в книгозбірні створені необхідні умови, затишок і комфорт: забезпечено новими сучасними бібліотечними засобами та меблями, комп'ютерною технікою з підключенням до мережі інтернет.

Працівники ПШБФ села Мала Любаша

Гук Євгенія Андріївна

Провідний бібліотекар

Адреса: село Мала Любаша, вулиця Дружби, 36, Костопільського району Рівненської області.

Графік роботи закладу

На літній період:

Понеділок, середа - з 09.00год. до 18.00 год., перерва з 13.00 год. до 14.00 год.

П'ятниця, субота, неділя - з 10.00 год. до 24.00 год., перерва з 14.00 год. до 20.00 год.

Вихідні дні вівторок та четвер

На зимовий період:

П'ятниця, субота, неділя - з 10.00 год. до 23.00 год., перерва з 14.00 год. до 19.00 год.

Вихідні дні вівторок та четвер

Санітарний день - остання середа місяця

Графік роботи закладу на період карантину

Понеділок - п'ятниця - з 09.00 год. до 18.15 год., перерва з 13.00 год. до 14.00 год.

Вихідні дні субота, неділя